
Ноутбук Lenovo IdeaPad 3 15IGL (81WQ0030RA)
- В наличии
- Код: 81WQ0030RA
16 499 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Lenovo IdeaPad 3 — це 15.6-дюймовий ноутбук, який чудово підійде для роботи та розваг. Ноутбук обладнаний продуктивним процесором, високошвидкісним модулем Wi-Fi і акустичною системою високої якості.
Динамічний звук
Приготуйтеся зануритися у світ мультимедійних розваг. Завдяки якісній аудіосистемі ноутбук забезпечує гучне звучання музики та фільмів.
Висока швидкість передачі даних
Ноутбук має USB 3.2, що дає змогу обмінюватися даними з іншими пристроями зі швидкістю, яка вдесятеро перевищує швидкість інтерфейсів USB більш ранніх версій.
інтернет з надвисокими швидкостями
Ноутбук IdeaPad 3 обладнаний вбудованим модулем Wi-Fi 802.11ac, який забезпечує блискавичну швидкість для вебсерфінгу, відтворення потокового відео та завантаження файлів. Швидкість передавання даних стандарту Wi-Fi 802.11ac майже утричі вища, ніж 802.11 b/g/n.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Тип | Ноутбук |
| Цвет | Черный |
| Предустановленная ОС | DOS/Без ОС |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 2 |
| Модель процессора | Intel Celeron N4020 |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.7 кг |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Батарея | 35 Вт-год |
| Вага | 1,7 кг |
| Веб-камера | 0,3 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Виробник процесора | Intel |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Габарити (ШхГхВ) | 362.2х253.4х19.9 мм |
| Діагональ екрану | 15,6" |
| Кардридер | SD |
| Колір | чорний |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Матриця | TN |
| Модель відеокарти | UHD Graphics 600 |
| Модель процесора | Intel Celeron N4020 |
| Назва серії | IdeaPad 3 |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | - |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 256 ГБ |
| Обсяг eMMC | немає |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Поверхня екрану | матова |
| Підтримка 3G, 4G (LTE) | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрану | 1366x768 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія процесора | Intel Celeron |
| Сканер відбитків пальців | відсутній |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора | 1,1 - 2,8 ГГц |
- Цена: 16 499 ₴











