
Ноутбук Asus X415JA-EK2418W (90NB0ST2-M010Y0) Win11
- В наличии
- Код: 90NB0ST2-M010Y0
25 999 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Універсальний компактний 14" ноутбук
ASUS Laptop 14 X415 - це універсальний ноутбук початкового рівня, що поєднує стильний дизайн і сучасні технології. Він пропонує користувачеві всю потужність процесора Intel та оперативною пам'яттю DDR4. Ноутбук оснащений тонкорамковим дисплеєм NanoEdge з покриттям антивідблиску і широкими 178 ° кутами огляду.
Сучасні компоненти
У максимальній конфігурації ноутбук ASUS Laptop 14 X415 оснащується процесором Intel, що дозволяє йому з успіхом справлятися з різними завданнями.
Широкий погляд на світ
Завдяки тонкій екранній рамці, що зникає, дисплей NanoEdge видає чарівне зображення. РК-матриця формату Full-HD, що використовується в ньому, має покриття антивідблиску і широкими кутами огляду: кольори залишаються насиченими і контрастними навіть при погляді з боку.
Для мобільного стилю життя
Ноутбук ASUS Laptop 14 X415 виконаний у компактному корпусі, що робить цю модель ідеальним вибором для мобільних користувачів. Пристрій відрізняється стильним дизайном.
Продумана ергономіка
Повнорозмірна клавіатура ноутбука ASUS Laptop 14 X415 відрізняється продуманою ергономікою, міцною конструкцією та оптимальною глибиною ходу клавіш – 1.4 мм.
Підключення будь-якої периферії
Для швидкого обміну даними з периферійними пристроями ASUS Laptop 14 X415 пропонує високошвидкісний інтерфейс USB 3.2, виконаний у вигляді зручного оборотного гнізда Type-C. Його пропускна здатність у 10 разів перевищує можливості USB 2.0. Також є роз'єм USB 3.2 Type-A, порти USB 2.0 та відеовихід HDMI, який слугує для підключення зовнішніх моніторів або проекторів.
Програмний портал
MyASUS – це колекція різних додатків та утиліт, які допоможуть отримати максимум з можливостей ноутбука. Підключення до смартфону, оптимізація продуктивності, зв'язок з техпідтримкою – крім усіх цих корисних функцій, тут можна ознайомитись з ексклюзивними пропозиціями та завантажити безліч популярних програм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип | Ноутбук |
| Цвет | Черный |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Модель процессора | Intel Core i5-1035G1 |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.6 кг |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.1 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| NFC | відсутнє |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 1 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | 802.11ac (Wi-Fi 5) |
| Батарея | 37 Вт-год |
| Вага | 1,6 кг |
| Веб-камера | 0,3 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Виробник процесора | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 325.4х216х19.9 мм |
| Діагональ екрану | 14" |
| Загальна кількість USB Type-C | 1 |
| Кардридер | microSD |
| Колір | чорний |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Модель відеокарти | UHD Graphics G1 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1035G1 |
| Назва серії | Laptop |
| Об'єм накопичувача | 256 ГБ SSD |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | - |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Поверхня екрану | матова |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Підсвічування клавіатури | відсутнє |
| Підтримка 3G, 4G (LTE) | відсутня |
| Підтримка Thunderbolt порт | відсутня |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія процесора | Core i5 |
| Сканер відбитків пальців | відсутній |
| Тип матриці | TN+film |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | відсутнє |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора | 1,0 - 3,6 ГГц |
- Цена: 25 999 ₴










