
Смартфон Blackview A55 3/16GB Dual Sim Summer Mojito (6931548308287)
- В наличии
- Код: 6931548308287
4 199 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Чудові види на великому екрані
Вирушайте в свою наступну неймовірну та захоплюючу візуальну подорож на великому 6,528-дюймовому дисплеї з шовковистою гладкістю та швидкою реакцією. Роздільна здатність високої чіткості забезпечує яскравість реального світу, яка вас дуже зачаровує.
Акумулятор 4780 мАг
Працюйте довше, заряджайте менше
Під капотом A55 вбудований акумулятор вище за середній, і він виявляється потужною електростанцією, яка постійно заряджає вас, забезпечуючи більше одного дня регулярного використання. Навіть якщо ви активний користувач смартфону, він все одно триває довше, ніж ви можете очікувати.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blackview |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.1 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 4780 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Micro-USB |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 196 г |
| Встановлена ОС | Android 11.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 164.5x76.7x9.1 мм |
| Діагональ екрану | 6.53" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Колір | синьо-зелений |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 1 |
| Кількість ядер | 4 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Наявність NFC | без NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 16 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 3 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 8 Мп |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Процесор | MediaTek MT6761V |
| Підтримка SD-карти | до 64 ГБ |
| Роздільна здатність | 1600х720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | відсутній |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | немає даних |
| Частота процесора | 2.0 ГГц |
| Швидка зарядка | відсутня |
- Цена: 4 199 ₴








