
Смартфон Blackview A90 4/64GB Dual Sim Ocean Blue (6931548307297)
- В наличии
- Код: 6931548307297
6 199 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Нещодавно побачила світ недорога новинка від відомого виробника захищених смартфонів - Blackview A90. Новинка має всі можливості попередника, але значно вдосконалила їх.
Дизайн
Модель значно покращила свій зовнішній вигляд. Корпус із пластику виглядає цілком пристойно. Лицьова панель вмістила великий дисплей із вбудованою фронталкою. Дактилоскопічний сканер знаходиться на бічній межі. Позаду розмістили вертикальний модуль основної камери.
Дисплей
За своєю ціною девайс пропонує розкішне зображення. Відмінна LCD IPS-матриця з діагоналлю 6.39 дюйма з роздільною здатністю 720х1560рх. Наважившись купити смартфон Blackview A90, ви отримаєте якісну, для своєї ціни, деталізацію, запас яскравості, відмінну чіткість та глибокі відтінки.
Продуктивність
Телефон працює на досить потужному чіпі – MediaTek Helio P60 (MT6771). Нехай він і не подарує високу потужність, але для своїх завдань буде чудовим помічником. Вирішивши купити Blackview A90, ви отримаєте гаджет із вбудованим сховищем 64Гб із підтримкою гібридного слота SIM/SD-карт.
Акумулятор
Батарея завдяки гарній оптимізації надає доби автономності, а швидка зарядка на 55W оперативно відновить енергію.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blackview |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Цвет | Синий |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Память и процессор | |
| Процессор | Mediatek Helio P60 |
| Количество ядер | 8 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| Wi-Fi | 802.11ac |
| Ємність акумулятора | 4280 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | USB Type-C |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 185 г |
| Встановлена ОС | Android 11.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 166.3х77.6х8.8 мм |
| Діагональ екрану | 6.39" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Колір | синій |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou |
| Наявність NFC | з NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 12+2+0.3 Мп |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Процесор | MediaTek Helio P60 |
| Підтримка SD-карти | до 128 ГБ |
| Роздільна здатність | 1560х720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | немає даних |
| Частота процесора | 2.0 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
- Цена: 6 199 ₴









