
Смартфон Infinix Note 11 6/128GB Dual Sim Glacier Green
- В наличии
7 999 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Infinix Note 11 – надзвичайно легкий і дивовижно тонкий смартфон, який є втіленням сучасного дизайну. Пристрій товщиною всього 7.9 міліметра і вагою 184.5 грам надзвичайно зручно лежить в руці. На яскравому 6.7"AMOLED-дисплеї з роздільною здатністю FullHD+ зображення виглядає барвисто і реалістично. Завдяки низькій частці синього світла (менше 7.5%) дисплей мінімізує навантаження на очі, що підтверджено сертифікатом TUV Rheinland.
Сканер відбитків пальців збоку, дозволяє швидко (0.2 сек.) та зручно розблокувати смартфон, а також швидко авторизуватися в підтримуваних додатках.
Основна камера на 50 Мп розкриває найдрібніші деталі, чіткість яких не погіршується навіть при максимальному збільшенні. Допоміжна 2 Мп камера допомагає робити і знімки з ефектом боке. АІ камера дозволяє супер швидко обрати найліпший режим зйомки. Основна 50 Мп камера з діафрагмою f/1.6 і підтримкою HDR+ робить чіткі знімки з яскравими вогнями і відображенням навіть в умовах недостатнього освітлення. Батарея 5000 мА*год + швидка зарядка 33 Вт.
Потужний процесор Helio G88 + 6 ГБ оперативної пам'яті забезпечують безперебійну роботу всіх додатків та ігор. 128 ГБ вбудованої пам'яті дають можливість зберегти всі ваші відео, фотографії і файли.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Infinix |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Цвет | Зелёный |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | AMOLED |
| Память и процессор | |
| Процессор | MediaTek Helio G88 |
| Количество ядер | 8 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| NFC | є |
| Wi-Fi | 802.11ac |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | USB Type-C |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 184 г |
| Встановлена ОС | Android 11.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 164.43x76.66x7.9 мм |
| Діагональ екрану | 6.7" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Колір | зелений |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 50+2 Мп + AI |
| Потужність заряджання | 33 Вт |
| Процесор | MediaTek Helio G88 |
| Підтримка SD-карти | до 512 ГБ |
| Роздільна здатність | 2400x1080 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер обличчя | немає |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | є |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | AMOLED |
| Формат SIM-карти | Micro-SIM |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Фронтальний спалах | є |
| Частота оновлення екрану | немає даних |
| Частота процесора | 2x2.0 ГГц + 6x1.8 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
- Цена: 7 999 ₴







