
Смартфон Infinix Hot 12 Play X6816D NFC 4/64GB Dual Sim Blue
- В наличии
6 299 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
IPS-дисплей
На яскравому 6.82” IPS-дисплеї з роздільною здатністю HD+ 90 Гц зображення виглядає яскраво та реалістично.
Акумулятор 6000 мА*год
HOT 12 Play обладнаний потужним акумулятором ємністю 6000 мА * год. Разом з інтелектуальною системою керування енергоспоживанням це дозволяє смартфону демонструвати відмінну автономність.
Ігровий процесор
HOT 12 Play має потужний процесор Unisoc Tiger T610. Разом з інтелектуальною системою управління енергоспоживанням це дозволяє смартфону демонструвати відмінну автономність та неймовірну продуктивність у іграх.
Багато пам’яті не буває
Завдяки оперативній пам’яті об’ємом 4+3 ГБ та вбудованій пам’яті об’ємом 64 ГБ можна встановити багато додатків та перемикатися між ними без втрати продуктивності. Додатково у смартфоні можна встановити картку пам’яті об’ємом до 512 Гб. Карту пам’яті можна використовувати одночасно з двома SIM-картами (обидва SIM-слоти підтримують 4G).
Дисплей Punch Hole
Особливість дисплея Punch Hole Display - фронтальна камера у вигляді крихітного отвору, яка надає більше корисного простору додатків і виглядає стильно. Щоб наблизитись до досконалості, інтерфейси програм були змінені для повної інтеграції з новим типом дисплея. А режим захисту очей регулює насиченість відтінків, зменшуючи частину синього кольору і тим самим знижує навантаження очі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Infinix |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Цвет | Синий |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Память и процессор | |
| Процессор | Unisoc T610 |
| Количество ядер | 8 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 6000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | USB Type-C |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 195 г |
| Встановлена ОС | Android 12.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 170.47х77.6х8.32 мм |
| Діагональ екрану | 6.82" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Колір | синій |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 13+2 Мп+AI Сam |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Процесор | Unisoc T610 |
| Підтримка SD-карти | до 512 ГБ |
| Роздільна здатність | 1612х720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | четверний світлодіодний |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | є |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Частота процесора | 2x2.2 ГГц + 6x1.7 ГГц |
| Швидка зарядка | відсутня |
- Цена: 6 299 ₴








