
Смартфон Infinix Hot 11 4/64GB Dual Sim Black EU_
- В наличии
- Код: Hot 11 4/64GB Black EU_
5 999 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Смартфон Infinix Hot 11 працює на операційній системі Android 11. Діагональ його екрану складає 6,82 дюйми, частота дисплея 90Hz. Дисплей виготовлений з використанням технології IPS із гібридного скла. Смартфон оснащений восьмиядерним процесором Mediatek Helio G37.
У смартфоні є дві основні та одна фронтальна камера. Також є слот під карту пам’яті microSD максимальною ємністю 512 Гб. У пристрій можна вставити відразу дві сім-картки nano-SIM. Модель підтримує стандарти мереж 2G/3G/4G LTE, GPS. Також є Wi-Fi та вбудований Bluetooth-модуль версії 5.0. На задній панелі розташований сканер відбитків пальців. Корпус смартфон пластиковий. Місткість акумулятора становить 6000 мАг.
| Основные | |
|---|---|
| Тип устройства | Смартфоны |
| Производитель | Infinix |
| Цвет | Черный |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Память и процессор | |
| Процессор | MediaTek Helio G37 |
| Количество ядер | 8 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 6000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | USB Type-C |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 212 г |
| Встановлена ОС | Android 11.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 164.77х76.29х8.99 мм |
| Діагональ екрану | 6.82" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Колір | чорний |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навігація | GPS, A-GPS |
| Наявність NFC | без NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 50+2 Мп + AI |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Процесор | MediaTek Helio G37 |
| Підтримка SD-карти | до 512 ГБ |
| Роздільна здатність | 1640х720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | четверний світлодіодний |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | є |
| Частота оновлення екрану | немає даних |
| Частота процесора | 4x2.3 ГГц + 4x1.8 ГГц |
| Швидка зарядка | відсутня |
- Цена: 5 999 ₴









