
Смартфон Nokia G11 4/64GB Dual Sim Charcoal
- Нет в наличии
- Код: Nokia G11 4/64GB Charcoal
6 499 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Достатньо енергії для вирішення будь-яких завдань. Відмінні риси Nokia G11 - до трьох днів на одному заряді батареї, висока продуктивність і великий яскравий екран для розваг. Потрійна камера робить чудові знімки вдень та вночі. Регулярні оновлення системи безпеки, два роки оновлень ОС, датчик відбитка пальця та технології розпізнавання обличчя – ваші дані надійно захищені.
Досить енергії для всієї сім’ї
Батарея Nokia G11 тримає заряд до трьох днів - дивіться кіно, грайте та спілкуйтеся з сім’єю без обмежень. Передбачена зарядка 18 Вт, що дозволяє швидко зарядити смартфон за потреби.
Регулярні оновлення програмного забезпечення
Два роки оновлень операційної системи та три роки щомісячних оновлень для системи безпеки.
Великий екран для великої компанії
Великий екран – більше комфорту. Тому Nokia G11 має екран діагоналлю 6.5" - дивіться фотографії та фільми разом з друзями. Екран із частотою оновлення 90 Гц дає високу плавність відображення контенту при перегляді фотографій та спілкуванні в соцмережах.
Камера на всі випадки життя
Потрійна камера Nokia G11 робить гарні фотографії за будь-якого освітлення — знімайте яскраві портрети та використовуйте переваги макросенсора. І не забувайте робити класні селфі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nokia |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Цвет | Черный |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Память и процессор | |
| Процессор | Unisoc T606 |
| Количество ядер | 8 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5050 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | USB Type-C |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 189 г |
| Встановлена ОС | Android 11.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 164.6x75.9x8.5 мм |
| Діагональ екрану | 6.5" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Колір | чорний |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Galileo |
| Наявність NFC | без NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 13+2+2 Мп |
| Потужність заряджання | 10 Вт |
| Процесор | Unisoc T606 |
| Підтримка SD-карти | до 512 ГБ |
| Роздільна здатність | 1600х720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Частота процесора | 1.6 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
- Цена: 6 499 ₴





