
Смартфон Oppo A55 4/64GB Dual Sim Starry Black
- В наличии
- Код: A55 4/64GB Starry Black
7 999 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Камера з роздільною здатністю 50 МП
Акумулятор ємністю 5000 мА · год
Швидка зарядка 18 Вт
6,51-дюймовий дисплей з отвором для камери
16-мегапіксельна селфі-камера з ШІ
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OPPO |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Цвет | Черный |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Память и процессор | |
| Процессор | MediaTek Helio G35 |
| Количество ядер | 8 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | USB Type-C |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 193 г |
| Встановлена ОС | Android 11.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 163.6х75.7х8.4 мм |
| Діагональ екрану | 6.51" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Колір | чорний |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 50+2+2 Мп |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Процесор | MediaTek Helio G35 |
| Підтримка SD-карти | до 256 ГБ |
| Роздільна здатність | 1600х720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора | 4x2.3 ГГц + 4x1.8 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
- Цена: 7 999 ₴




