
Смартфон Oscal S60 Pro 4/32GB Dual Sim Black (night vision)
- В наличии
6 199 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Більше, ніж крута фотокамера
Крім того, непроглядна темрява не зупинить вашу пристрасть до фотографії завдяки вбудованій 8-мегапіксельній інфрачервоній камері нічного бачення. Робіть чіткі нічні знімки дикої природи, пейзажів чи будь-яких моментів. Більше того, будь то пригоди на свіжому повітрі, перевірка прихованих камер у готельному номері, навігація по дорозі, коли незручно вмикати світло, камера готова допомогти.
Надійна конструкція
Виготовлений із міцного ТПУ та армованого полікарбонату з 10% вмістом скловолокна і пройшов різні випробування на довговічність, S60 Pro із міцною конструкцією може добре захистити себе від щоденного грубого використання. Будьте спокійні, чи то на будівельних майданчиках, чи на відкритому повітрі.
Вижити у будь-яких випробуваннях
Міцна конструкція, яка не може зрівнятися з найтоншими і тендітнішими смартфонами, робить його виключно стійким до пошкоджень, спричинених падіннями, зануренням у воду та ударами.
Водо-, масло-, кавостійкий
Водонепроникність до 1,5 м протягом 30 хвилин, захист від бризок олії та кави.
Пиленепроникний
Захист від каміння, пилу, бруду
Захист від падіння
Захист від падіння з висоти до 1,5 м
Потужність триває довше
Заряджайте менше та продовжуйте термін служби. Велика батарея ємністю 5580 мАч з вбудованим інтелектуальним керуванням батареєю ефективно запобігає розрядженню акумулятора в середині гри навіть при інтенсивному використанні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Oscal |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Цвет | Черный |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип матрицы | IPS |
| Память и процессор | |
| Процессор | MediaTek Helio A25 |
| Количество ядер | 8 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ємність акумулятора | 5580 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Micro-USB |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 255 г |
| Встановлена ОС | Android 11.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 161.7x78.5x14 мм |
| Діагональ екрану | 5.7" |
| Захист від пилу і вологи | IP68 |
| Колір | чорний |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | метал, пластик, гума |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Наявність NFC | з NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 13+8 Мп |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Процесор | MediaTek Helio A25 |
| Підтримка SD-карти | до 128 ГБ |
| Роздільна здатність | 1440x720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | відсутній |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | немає даних |
| Частота процесора | 4x1.8 ГГц + 4x1.5 ГГц |
| Швидка зарядка | відсутня |
- Цена: 6 199 ₴











