
Смартфон Realme C21Y 4/64GB no NFC (RMX3263) Dual Sim Black
- В наличии
- Код: Realme C21Y 4/64GB Black
5 599 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Масивний акумулятор 5000 мАч
Більше потужності. Більше життя.
Цей наддовгий акумулятор дозволяє вам вирішувати життєві завдання лицем до лиця. Заряджайте свій день довше з цією масивною батареєю ємністю 5000 мАг.
Супер режим енергозбереження
Не панікуйте, якщо ваш телефон починає розряджатися. Ви все ще можете якийсь час використовувати додатки в режимі надвисокого енергозбереження.
Потрійна камера 13 МП AI
Детальніше. Відчувати більше.
Потужна 13-мегапіксельна потрійна камера зі штучним інтелектом дозволяє зафіксувати деталі нашого чудового світу. Основна 13-мегапіксельна камера дозволяє робити більш чіткі і яскраві фотографії, а 2-мегапіксельний макрооб’єктив ідеально підходить для деталізованих великих планів. Пейзажі, портрети, макрозйомки ...
Повноекранний міні-екран 6,5 дюйма
Більш широкий огляд.
Великий дисплей HD+ - ще одна причина полюбити цей телефон. Незалежно від того, чи граєте ви в гру або дивитися відео, повноекранний дисплей Mini-Drop подарує вам ще більше захоплюючий досвід.
Перший смартфон пройшов сертифікацію
TUV Rheinland
Smartphone High Reliability Certification.
Кожен мобільний телефон Realme проходить суворі перевірки якості. На цей раз realme зробить наступний крок. Оскільки смартфон Realme C21 першим в галузі пройшов сертифікацію якості смартфона TUV Rheinland, він дозволяє користувачам насолоджуватися довги і розумни життям.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Realme |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Цвет | Черный |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Память и процессор | |
| Процессор | Unisoc T610 |
| Количество ядер | 8 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Micro-USB |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 200 г |
| Встановлена ОС | Android 11.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 164.5x76x9.1 мм |
| Діагональ екрану | 6.5" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Колір | чорний |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou |
| Наявність NFC | без NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 13+2+2 Мп |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Процесор | Unisoc T610 |
| Підтримка SD-карти | до 256 ГБ |
| Роздільна здатність | 1600х720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | є |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | немає даних |
| Частота процесора | 1.8 ГГц |
| Швидка зарядка | відсутня |
- Цена: 5 599 ₴


