
Смартфон Tecno Pova-3 (LF7n) 6/128GB Dual Sim Electric Blue (4895180781636)
- Нет в наличии
- Код: 4895180781636
8 999 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Смартфон TECNO POVA-3 – сучасний, потужний, елегантний, багатофункціональний.
Пристрій наділений достатнім запасом оперативної та вбудованої пам’яті, можливістю установки карти microSDXC, великим тонкорамочним екраном, діагоналлю 6.9 дюймів, чудовою роздільною здатністю 2460х1080, якісною матрицею IPS. На такому дисплеї буде зображатися чітка, якісна, реалістична картинка.
Гаджет обладнаний потужним 8-ядерним процесором MediaTek Helio G88, графічним прискорювачем Mali-G52 MC2. За таких характеристик, телефон легко виконувати велику кількість задач одночасно та відкриватиме додатки без зайвих лагів.
За автономність відповідає акумулятор, місткістю 7000 мАг зі швидким заряджанням, заряду якого вистачить на довго.
Також мобільний має чудову систему камер: основна ширококутна - 50 Мп з LED-спалахом та 8-мегапіксельна фронтальна. Отримуйте якісні фото, знімайте неперевершені відео, спілкуйтеся з друзями чи колегами по відеозв’язку.
Додатково, девайс оснащений такими бездротовими технологіями: Wi-Fi, Bluetooth, GPS, чіпом безконтактних платежів NFC.
Наявність сканера відбитків пальців дозволить розблоковувати систему одним торканням.
Привабливий дизайн, міцний корпус, функціональність нікого не залишать байдужими до даної моделі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tecno |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Цвет | Синий |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Память и процессор | |
| Процессор | MediaTek Helio G88 |
| Количество ядер | 8 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 7000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | USB Type-C |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 268 г |
| Встановлена ОС | Android 12.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 173.1х78.46х9.44 мм |
| Діагональ екрану | 6.9" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Колір | синій |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou |
| Наявність NFC | з NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 50+2+0.3 Мп |
| Потужність заряджання | 33 Вт |
| Процесор | MediaTek Helio G88 |
| Підтримка SD-карти | до 256 ГБ |
| Роздільна здатність | 2460x1080 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | четверний світлодіодний |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Частота процесора | 2.0 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
- Цена: 8 999 ₴


