
Смартфон Tecno Camon 19 (CI6n) 6/128GB Dual Sim Eco Black (4895180784231)
- В наличии
- Код: 4895180784231
7 999 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Смартфон TECNO Camon 19 – сучасний, функціональний, стильний, виконаний в класичному чорному кольорі.
Модель оснащена світлочутливим об’єктивом RGBW в основній 64-мегапіксельній камері. Завдяки даній технології збільшується загальна яскравість зображення, підвищується деталізація портретного фото та покращується якість зйомки відеороликів в темну пору доби. Якщо знімати портретні відео, використовуючи ефект боке, то фокусування відбуватиметься на основному об’єкті, а фон розмиватиметься.
Також насолоджуйтеся неймовірно чіткими селфі з фронтальною камерою 16 Мп. Обираючи нічні фільтри, Ви можете створити незвичайні, стильні фотографії, щоб вигідно відрізнятися від інших в соціальних мережах.
Телефон має 6.8-дюймовий дисплей, надтонку рамку (0.98 мм), яка ледве помітна й допомагає сконцентрувати увагу тільки на тому, що відбувається на екрані. Корпус міцний, ергономічний та приємний на дотик, на якому не залишаються відбитки пальців.
Високопродуктивна швидкісна робота системи забезпечується 8-ядерним процесором MediaTek Helio G85.
Гаджет обладнаний достатнім запасом оперативної та внутрішньої пам’яті для зберігання великої кількості різноманітної інформації.
За автономність пристрою відповідає акумулятор, місткістю 5000 мАг із можливістю швидкого заряджання.
Лаконічний, модний девайс не зможе залишити байдужим жодного користувача.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tecno |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Цвет | Черный |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Память и процессор | |
| Процессор | MediaTek Helio G85 |
| Количество ядер | 8 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | USB Type-C |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 215 г |
| Встановлена ОС | Android 12.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 166.63х74.37х8.3 мм |
| Діагональ екрану | 6.8" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Колір | чорний |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Наявність NFC | з NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 64+2+2 Мп |
| Потужність заряджання | 18 Вт |
| Процесор | MediaTek Helio G85 |
| Підтримка SD-карти | до 256 ГБ |
| Роздільна здатність | 2460x1080 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | четверний світлодіодний |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора | 2x2.0 ГГц + 6x1.8 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
- Цена: 7 999 ₴









