
Смартфон Tecno Spark Go 2022 (KG5m) 2/32GB Dual Sim Ice Silver (4895180776984)
- В наличии
- Код: 4895180776984
4 099 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумулятор 5000 мА*год із тривалим часом роботи
Енергоємний акумулятор 5000 мА*год та SPARK GO 2022 з оптимізованим енергоспоживанням забезпечать тривалий час роботи.
Великий екран та система стереозвуку DTS
Ідеальне поєднання екрану 16.56 см (6.52 дюйма) HD+ з виїмкою у вигляді точки та системи стереозвуку DTS. На вас чекає візуальна насолода кінематографічної якості.
Культовий дизайн
Сміливий та сучасний дизайн із сліпучим корпусом та великими символами говорить сам за себе: серія SPARK офіційно вступила в еру інноваційного зовнішнього вигляду.
Ефект Боке
Бажаєте виділити навколишні деталі чи об'єкт на фото? Ефект Боке може фокусуватися на певних точках світла та одночасно розмивати фон.
Розпізнавання сцен з ІІ
Камера з ІІ може оптимізувати фотографії відповідно до різних сцен, а також покращувати чіткість та реалістичність фотографій з рівнем розпізнавання сцени до 90%.
Режим HDR
Що робити, якщо освітлення погане? Увімкнувши режим HDR, можна робити знімки з підсвічуванням і при цьому зберігати всі деталі, що вас оточують.
Портретна камера 8 Мп із режимом "Beauty 3.0"
Не соромтеся, беріть SPARK GO 2022 та робіть селфі. Яскраві очі, тонке обличчя, гладка шкіра. Ви самі визначаєте свою красу.
Знімок під час визначення посмішки
Робіть знімки чарівно посміхаючись. Даний режим визначить будь-яку зміну вашого рота та очей.
Режим сповільненої зйомки 1080P. Насолоджуйтесь оточенням
Чи спостерігали ви колись за цим світом з особливою увагою? Режим сповільненої зйомки 1080P дозволяє відобразити на відео руху навколишнього світу, занурюючи вас у його красу.
Дитячий режим Відстеження активності дітей в Інтернеті у реальному часі
Обмежте вміст і час ігор, щоб убезпечити дітей. Також можна запобігти використанню дітьми небажаних програм та контролювати час, який вони проводять за своїми мобільними телефонами. Найбільш важливим є те, що при використанні телефону лежачи дитині прийде повідомлення про те, що необхідно поміняти неправильну позу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tecno |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Цвет | Серебристый |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 4 |
| Процессор | MediaTek Helio A20 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Micro-USB |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 199 г |
| Встановлена ОС | Android 11.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 164.5x76x9 мм |
| Діагональ екрану | 6.52" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Колір | сріблястий |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Кількість ядер | 4 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навігація | GPS, A-GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 16+2 Мп |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Процесор | MediaTek Helio A20 |
| Підтримка SD-карти | до 256 ГБ |
| Роздільна здатність | 1600х720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | подвійний світлодіодний |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | є |
| Частота оновлення екрану | немає даних |
| Частота процесора | 1.8 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
- Цена: 4 099 ₴







