
Смартфон Tecno Spark 9 Pro (KH7n) 4/128GB Dual Sim Quantum Black (4895180783869)
- В наличии
- Код: 4895180783869
6 999 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Камера з високою роздільною здатністю 50 Мп
для яскравих та деталізованих фотографій. Чіткі та текстуйовані знімки.
Забудьте про низький рівень заряджання
Енергоємний акумулятор 5000 мАч (Type-С) та швидка зарядка на 18 Вт – для ефективної та довгої роботи пристрою.
Культовий дизайн Сучасний та простий
Вузька рамка 0,5 мм і тонкий корпус 8,42 мм. Яскравий матовий дизайн за фактурою нагадує блискучий пісок. Текстура SPARK 9 Pro дарує приємні тактильні відчуття.
Продуктивний восьмиядерний процесор Енергоефективний та потужний
Завдяки восьмиядерному процесору дана модель телефону підтримує плавну анімацію, швидке завантаження програм та зйомку чітких фотографій. Невеликий процесор із високою продуктивністю.
Екран з високою роздільною здатністю FHD+ Чудова візуальна оптимізація
Покращене зображення забезпечується завдяки широкому екрану та високій роздільній здатності серії SPARK 9 Pro.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tecno |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Цвет | Черный |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Память и процессор | |
| Процессор | MediaTek Helio G85 |
| Количество ядер | 8 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | USB Type-C |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | немає даних |
| Встановлена ОС | Android 12.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 164.2x75.6x8.4 мм |
| Діагональ екрану | 6.6" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Колір | чорний |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навігація | GPS, A-GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 50+2+0.3 Мп |
| Потужність заряджання | 18 Вт |
| Процесор | MediaTek Helio G85 |
| Підтримка SD-карти | до 256 ГБ |
| Роздільна здатність | 2460x1080 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | подвійний світлодіодний |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| Фронтальний спалах | є |
| Частота оновлення екрану | немає даних |
| Частота процесора | 2.0 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
- Цена: 6 999 ₴







