
Смартфон Tecno Pop 5 Go (BD1) 1/16GB Dual Sim Mist Copper (4895180771033)
- В наличии
- Код: 4895180771033
4 000 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Смартфон TECNO POP 5 Go оснащений класичним екраном 5.71 дюйма HD+ з краплеподібним вирізом, який забезпечує ширший огляд та кращі враження від перегляду інформації на екрані. POP 5 Go також має надвисоку роздільну здатність (720х1520) для забезпечення більш чіткого та привабливого відображення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tecno |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Цвет | Розовый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Стандарт связи | 3G (UMTS) |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 4 |
| Процессор | Spreadtrum SC7731E |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ємність акумулятора | 4000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Micro-USB |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | немає даних |
| Встановлена ОС | Android 11.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 150.1х72.94х11.5 мм |
| Діагональ екрану | 5.71" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Колір | рожевий |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 1 |
| Кількість ядер | 4 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навігація | GPS, A-GPS |
| Наявність NFC | без NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 16 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 1 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Основна камера | 5 Мп |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Процесор | Spreadtrum SC7731E |
| Підтримка SD-карти | до 128 ГБ |
| Роздільна здатність | 1520х720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер обличчя | немає |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS) |
| Тип матриці | TN |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | немає даних |
| Частота процесора | 1.3 ГГц |
| Швидка зарядка | відсутня |
- Цена: 4 000 ₴




