
Смартфон Tecno Pop 6 Pro (BE8) 2/32GB Dual Sim Polar Black (4895180785511)
- Нет в наличии
- Код: 4895180785511
3 999 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бокове розблокування відбитком пальця. Розблокуйте одним дотиком
POP 6 Pro оснащений бічним датчиком відбитка пальця для покращення зручності користування. Легкий стиск телефону розблокує його, роблячи кожен дотик приємним.
Прекрасний огляд, чудовий перегляд
Почніть отримувати найкращі враження від перегляду разом із POP 6 Pro.
Більш широкий огляд та вища роздільна здатність, які створять для вас яскраве та чудове свято зображення.
Велика батарея 5000 мА*год. Завжди напоготові
Залишіть у минулому свої побоювання, що батарея може розрядитися. Велика батарея POP 6 Pro на 5000 мА*год завжди постачатиме енергією ваш телефон завдяки своїй чималій ємності.
Підтримка 4G. Швидша та плавніша робота
Телефон з 4G, ваш найкращий вибір. Повністю покращуйте свої враження від скролінгу завдяки високій швидкості 4G і плавній роботі мережі.
Подвійна задня камера з ІІ. Відкарбуйте красу моменту
Записуйте на відео чудові сцени життя та фіксуйте чудові моменти завдяки апертурі F2.0 у поєднанні з інтелектуальною підтримкою ІІ.
Прямокутний дизайн рамки
Ретельно опрацьований заокруглений дизайн кутів та виразні прямі лінії створюють ідеальну комбінацію витонченого вигляду та комфортного відчуття.
Подвійний дизайн камери. Гостро, як орлине око
Дизайн подвійної камери зі спіральною фактурою основної камери, що надає подробиці.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tecno |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Цвет | Черный |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 4 |
| Процессор | MediaTek Helio A22 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Micro-USB |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 195 г |
| Встановлена ОС | Android 12.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 164.9x76.3x8.8 мм |
| Діагональ екрану | 6.56" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Колір | чорний |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Кількість ядер | 4 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навігація | GPS, A-GPS |
| Наявність NFC | без NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 8+0.3 Мп |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Процесор | MediaTek Helio A22 |
| Підтримка SD-карти | до 1 ТБ |
| Роздільна здатність | 1612х720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | подвійний світлодіодний |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | немає даних |
| Частота процесора | 2.0 ГГц |
| Швидка зарядка | відсутня |
- Цена: 3 999 ₴











