
Смартфон Realme Narzo 50A 4/128GB Dual Sim Oxegen Green EU_
- В наличии
6 900,13 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Восьмиядерний процесор MTK Helio G85 має максимальну тактову частоту 2.0 ГГц та вбудований графічний процесор ARM Mali - G52, що дозволяє смартфону легко справлятися з повсякденними завданнями та мобільними іграми.
Основний модуль камери Narzo 50A складається з трьох об'єктивів:
50 Мп основний модуль - сенсор ISOCELL JN1 від Samsung, світлосила f/1.8, PDAF автофокус та цифровий zoom з 10-кратним збільшенням та роздільною здатністю фото 8700 x 5800.
2 Мп портретний модуль – сенсор GalaxyCore GC02M1 (CMOS), світлосила f/2.4, плавне розмиття фону при портретній зйомці;
2 Мп макро-модуль - сенсор Omnivision OV02B10 (CMOS), світлосила f/2.4, фокусна відстань 4 см.
Дисплей з краплеподібним вирізом
Грайте та дивіться відео на 16.5 см дисплеї. 6.5" IPS-дисплей з роздільною здатністю 1600 х 720 HD+, пікову яскравість 570 ніт, корисну площу екрану 88.7% та співвідношення сторін 20:9.
Універсальний Sim-лоток
Одночасно ви можете розмістити 2 nano sim-карти та 1 microSD карту пам'яті до 256 гігабайт.
До 111 годин автономної роботи
У смартфоні використовується вбудований акумулятор ємністю 6000 мАг, здатний пропрацювати: до 8 годин у мобільних іграх, до 27 годин під час перегляду відео, до 48 годин у режимі розмови та до 111 годин у режимі прослуховування музики.
| Основные | |
|---|---|
| Тип устройства | Смартфоны |
| Производитель | Realme |
| Цвет | Зелёный |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Память и процессор | |
| Процессор | MediaTek Helio G85 |
| Количество ядер | 8 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 6000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | USB Type-C |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 204 г |
| Встановлена ОС | Android 11.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 164.5x75.9x9.6 мм |
| Діагональ екрану | 6.5" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Колір | зелений |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou |
| Наявність NFC | без NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 50+2+2 Мп |
| Потужність заряджання | 18 Вт |
| Процесор | MediaTek Helio G85 |
| Підтримка SD-карти | до 256 ГБ |
| Роздільна здатність | 1600х720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер обличчя | немає |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | є |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | немає даних |
| Частота процесора | 2x2.0 ГГц + 6x1.8 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
- Цена: 6 900,13 ₴










