
Смартфон Realme Narzo 50A Prime 4/64GB Dual Sim Flash Black EU_
- В наличии
7 199,83 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Realme Narzo 50A Prime оснащений екраном IPS з діагоналлю 6,6 дюйма та роздільною здатністю Full HD+. У краплеподібному вирізі екрана розміщена 8-мегапіксельна камера. Основна камера представлена трьома модулями: основним 50-мегапіксельним, а також двома 2-мегапіксельними – монохромним та для зйомки макро.
Як апаратну платформу виступила SoC Unisoc T612, програмною — Android 11. Також смартфон отримав акумулятор ємністю 5000 мА·год з підтримкою зарядки потужністю 18 Вт через порт USB-C, бічний сканер відбитків пальців, стандартний роз’єм для навушників.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Realme |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Цвет | Черный |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | Unisoc Tiger T612 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | USB Type-C |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 189 г |
| Встановлена ОС | Android 11.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 164.4x75.6x8.1 мм |
| Діагональ екрану | 6.6" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Колір | чорний |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Наявність NFC | без NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 50+2+0.3 Мп |
| Потужність заряджання | 18 Вт |
| Процесор | Unisoc Tiger T612 |
| Підтримка SD-карти | до 256 ГБ |
| Роздільна здатність | 2408x1080 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | немає даних |
| Частота процесора | 1.82 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
- Цена: 7 199,83 ₴











