
Смартфон Infinix Smart 6 2/32GB Dual Sim Light Sea Green
- В наличии
3 960 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
І на нараду, і на вечірку
Під променями задньої кришки корпусу Smart 6 ідеально поєднуються пропорційні форми та найкращі у своєму класі функції.
Легкий, як пір’їнка
Тримайте його міцніше! Такий обтічний і такий тонкий корпус… про що ще можна мріяти?
Дисплей 6.6" HD+
Smart 6 обладнаний великим дисплеєм 6.6 дюйма із високою роздільною здатністю 720х1600. Вам відкривається неперевершена картинка під час перегляду будь-якого контенту.
Подвійна AI-камера 8 МП
Доданий новий об’єктив ШІ, який забезпечує високу якість знімання в умовах поганої освітленості та дає змогу швидко зафіксувати всі прекрасні моменти життя.
Невеликий, але потужний
Восьмиядерний процесор допомагає підтримувати плавну анімацію, швидке завантаження застосунків і знімання чітких фотографій.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Infinix |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Цвет | Зелёный |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Память и процессор | |
| Процессор | Unisoc SC9863A |
| Количество ядер | 8 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| NFC | без NFC |
| Wi-Fi | 802.11b/g/n |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | MicroUSB |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 190 г |
| Встановлена ОС | Android 11.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 165.64х76.6х9.05 мм |
| Діагональ екрану | 6.6" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Колір | зелений |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 8 Мп+AI Сam |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Процесор | Unisoc SC9863A |
| Підтримка SD-карти | до 512 ГБ |
| Роздільна здатність | 1600х720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | подвійний світлодіодний |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальний спалах | є |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора | 1.6 ГГц |
| Швидка зарядка | відсутня |
- Цена: 3 960 ₴








