
Смартфон Blackview A60 Pro 3/16GB Dual Sim Interstellar Black (6931548305767)
- В наличии
- Код: 6931548305767
3 620 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дизайн
Модель Blackview A60 Pro отримала сучасний дизайн, якому можуть позаздрити навіть власники більш дорогих девайсів. Великий екран займає 79% лицьовій панелі, на ньому немає обридлих рамок і вставок - лише каплевідний виріз зверху, в якому знаходиться фронтальна камера. На тильній матовій панелі знаходиться здвоєний модуль основної камери зі спалахом і логотип бренду, більше нічого не додано.
Екран
Blackview A60 Pro отримав екран діагоналлю 6.088 дюйма, що працює на якісній матриці IPS. Роздільна здатність дисплея становить 600 x 1280, що при щільності пікселів 232 на дюйм вважається непоганим показником.
Продуктивність
Стандартний процесор Helio A22 (MT6761) на 4 ядра працює в комплекті з 3 Гб оперативної пам"яті, тому телефон Blackview A60 Pro прекрасно впорається з повсякденними навантаженнями. Встановлено ОС Android 9.0 Pie, що є значущим плюсом, оскільки гаджет не буде зависати навіть при роботі в багатозадачному режимі. Вбудованої пам"яті тут 16 Гб, але їх можна збільшити за допомогою флеш-карти.
Акумулятор
Великим плюсом є акумулятор ємністю 4080 мАг, тому купити Blackview A60 Pro доцільно тим, хто надовго відлучається з дому і завжди хоче залишатися на зв"язку.
Камери
Основна камера має роздільну здатність 8 Мп, що є просто відмінним показником для бюджетного смартфона. Фронтальний модуль на 5 Мп порадує любителів селфі непоганими знімками за умови достатнього освітлення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blackview |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Цвет | Черный |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Материал корпуса | Пластик |
| Память и процессор | |
| Процессор | MediaTek Helio A22 |
| Количество ядер | 4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ємність акумулятора | 4080 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Micro-USB |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 170 г |
| Встановлена ОС | Android 9.0 (Pie) |
| Габарити (ВхШхГ) | 156.8x74x9.8 мм |
| Діагональ екрану | 6.088" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Колір | чорний |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Кількість ядер | 4 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навігація | GPS, A-GPS |
| Наявність NFC | без NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 16 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 3 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 8+5 Мп |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Процесор | MediaTek Helio A22 |
| Підтримка SD-карти | до 256 ГБ |
| Роздільна здатність | 1280х600 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | немає даних |
| Частота процесора | 2.0 ГГц |
| Швидка зарядка | відсутня |
- Цена: 3 620 ₴






