
Смартфон Blackview BV4900 Pro 4/64GB Dual Sim Orange (6931548306627)
- Нет в наличии
- Код: 6931548306627
6 150 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Новий захищений смартфон Blackview BV4900 Pro з високою автономністю, датчиком NFC і сертифікатом захисту IP68, ви можете купити відносно недорого. В Україні оригінальний смартфон з безкоштовною гарантією на два роки доступний тільки в нашому інтернет-магазині Blackview.
Надійний і міцний
Виглядає смартфон дійсно непогано, особливо з урахуванням того, що гаджет повністю захищений від води, пилу, ударів і падінь. Blackview BV4900 Pro виглядає акуратно, це не звичний «цеглина-броньовик», а сучасний гаджет з модною квадратної камерою на задній панелі і великим дисплеєм в акуратній рамці. Ви можете купити Blackview BV4900 Pro в чорному зеленому і оранжевому кольорі.
Екран нового покоління
Gorilla glass захищає дисплей від подряпин і відколів, тому можете сміливо купити смартфон, не боячись ушкоджень екрану. 5.7-дюймова діагональ з IPS матрицею і дозволом 1440x720рх, тільки в деяких моментах не може забезпечити деталізацію, але і ціна Blackview BV4900 Pro невисока, тому цього варто було очікувати. В цілому ж, картинка виглядає досить якісно і яскраво.
Продуктивність
Процесор Mediatek Helio P22 і 4 Гб оперативної пам’яті добре справляються практично з усіма сценаріями навантажень хіба що тільки вимогливі ігри не доступні в високих налаштуваннях графіки. До речі, за графіком відповідає адаптер PowerVR GE8320, а функціональність і зручний інтерфейс забезпечує сучасна операційна система Android 10. Смартфон ви можете купити з вбудованою пам’яттю на 64Гб.
Небувала автономність
Порадує покупця ємна батарея на 5580мАг, з нею Blackview BV4900 Pro буде активно працювати два дні, не потребуючи підзарядці.
Камера для ідеальних знімків
Основні камери на 13 + 2 + 2Мп забезпечують хорошу зйомку при денному світлі, а фронтальний об’єктив на 5Мп може використовуватися для відео чатів і Селфі фотографій.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blackview |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Цвет | Оранжевый |
| Состояние | Новое |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип матрицы | IPS |
| Материал корпуса | Пластик+резина |
| Память и процессор | |
| Процессор | MediaTek Helio P22 |
| Количество ядер | 8 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ємність акумулятора | 5580 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Micro-USB |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 261 г |
| Встановлена ОС | Android 10.0 (Q) |
| Габарити (ВхШхГ) | 157.5x78.1x13.7 мм |
| Діагональ екрану | 5.7" |
| Захист від пилу і вологи | IP68 |
| Колір | чорно-помаранчевий |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | пластик, гума |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Наявність NFC | з NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 13+2+2 Мп |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Процесор | MediaTek Helio P22 |
| Підтримка SD-карти | до 256 ГБ |
| Роздільна здатність | 1440x720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | відсутній |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | немає даних |
| Частота процесора | 4x2.0 ГГц + 4x1.5 ГГц |
| Швидка зарядка | відсутня |
- Цена: 6 150 ₴



