
Смартфон ZTE Blade L210 Dual Sim Black
- Нет в наличии
- Код: Blade L210 Black
2 485 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Смартфон ZTE Blade L210 може похвалитися ергономічним стильним дизайном і сучасним функціоналом.
Чіткий дисплей
Наявність великого 6-дюймового дисплея з роздільною здатністю 960х480, виконаного за технологією TFT, надає можливість користувачеві комфортно переглядати інтернет-сторінки, читати електронні книги і дивитися медіа-контент без втрати якості зображення і передачі кольору.
Ергономічний дизайн
Компактний корпус смартфона виготовлений з пластику, протягом довгого часу збереже первинний вигляд і буде зручно лежати в руці.
Інтуїтивно доступна операційна система
Управління смартфона здійснюється на базі операційної системи Android Go, яка комфортна і інтуїтивно доступна будь-якому сучасному користувачеві, а також забезпечує стабільну роботу будь-яких доступних додатків.
Швидкодія і продуктивність
Процесор Spreadtrum SC7731E і 1 ГБ оперативної пам"яті забезпечують високу швидкість в обробці повсякденних завдань і плавну роботу додатків.
Двохсімочна платформа
Смартфон має слот для установки двох сім-карт - розділяйте особисті і робочі дзвінки, вибирайте зручні тарифи в поїздках і користуйтеся інтернетом незалежно від вашого місцезнаходження.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZTE |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Стандарт связи | 3G (UMTS) |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 4 |
| Процессор | Spreadtrum SC7731E |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| Wi-Fi | 802.11b/g/n |
| Ємність акумулятора | 2600 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Micro-USB |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | немає |
| Вага | 188.9 г |
| Встановлена ОС | Android 9.0 (Pie) |
| Габарити (ВхШхГ) | 159х77х9.9 мм |
| Діагональ екрану | 6" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Колір | синій |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 1 |
| Кількість ядер | 4 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | без NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 1 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 8 Мп |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Процесор | Spreadtrum SC7731E |
| Підтримка SD-карти | до 128 ГБ |
| Роздільна здатність | 960х480 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | відсутній |
| Сканер обличчя | немає |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS) |
| Тип матриці | TFT |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | немає даних |
| Частота процесора | 1.3 ГГц |
| Швидка зарядка | відсутня |
- Цена: 2 485 ₴






