
Смартфон Motorola Moto E20 2/32GB Dual Sim Graphite (PASY0010RS)
- Нет в наличии
- Код: PASY0010RS
3 745 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Moto E20 підтримує ваш ритм життя
Насолоджуйтесь яскравим переглядом на 6.5-дюймовому Max Vision HD+ дисплеї Motorola E20. Потужний 8-ядерний процесор забезпечує швидку і плавну роботу програм і додатків. Подвійна камера з системою швидкого фокусування гарантує, що жоден важливий момент вашого життя не буде упущений. Батарея ємністю 4000 мАг дозволяє багато годин не думати про підзарядку.
Занурення в перегляд
Оцініть чудову картинку з високою деталізацією і точною передачею кольору на 6.5-дюймовому Max Vision HD+ дисплеї. Мінімальні рамки і невеликий виріз під фронтальну камеру збільшують площу екрану і забезпечують відмінні візуальні відчуття. Зображення виглядає живим, яскравим і насиченим в будь-якій частині екрану, щоб ви могли отримати задоволення від гри або перегляду улюблених фільмів.
Потужність для будь-яких завдань
Грайте в вимогливі ігри, дивіться відео на високих налаштуваннях, спілкуйтеся і відпочивайте без обмежень. Motorola E20 прекрасно справляється з режимом багатозадачності і підтримує роботу ємних додатків. 8-ядерний процесор працює стабільно, забезпечуючи вражаючу швидкодію і злагоджену роботу всіх програм.
Чудові фото
Подвійна камера 13 Мп знімає чудові фотографії, будь то постановочні портрети або групові знімки, зроблені на ходу. Камера глибини різкості 2 Мп дозволяє створювати приголомшливі портрети з розмитим фоном. Вдосконалені технології на ШІ, великий вибір функцій і фільтрів допоможуть перетворити будь-який кадр в фотошедеврів.
Знімайте як професіонал
В портретному режимі вам забезпечені чудові фото з ефектом боке, на яких об’єкт зйомки завжди поміщений на перший план. Фронтальна камера з функцією бьютіфікаціі робить яскраві селфі, на який ви виглядаєте просто чудово. Перемикайтеся в професійний режим з підтримкою ручних налаштувань, щоб встановити параметри, доступні на професійних камерах: баланс білого, витримку, чутливість ISO, експозицію і фокус.
Цілий день на одному заряді
Батарея ємністю 4000 мАг і інтелектуальні технології енергозбереження гарантують, що вам не доведеться думати про підзарядку протягом дня. Грайте і дивіться відео, спілкуйтеся і редагуйте фотографії - заряду точно вистачить на все.
Швидкий виклик «Google Асистента»
Викликайте помічника «Google Асистент», просто натиснувши на кнопку на бічній стороні Motorola E20. Тепер ви зможете ще швидше скористатися допомогою, щоб отримати відповідь на питання, що вас цікавить.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Motorola |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Цвет | Серый |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Память и процессор | |
| Процессор | Unisoc T606 |
| Количество ядер | 8 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| NFC | без NFC |
| Wi-Fi | 802.11b/g/n |
| Ємність акумулятора | 4000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | USB Type-C |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 184 г |
| Встановлена ОС | Android 11.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 164.8х75.5х8.5 мм |
| Діагональ екрану | 6.5" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Колір | сірий |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навігація | GPS, A-GPS |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 13+2 Мп |
| Потужність заряджання | 10 Вт |
| Процесор | Unisoc T606 |
| Підтримка SD-карти | до 256 ГБ |
| Роздільна здатність | 1600х720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер обличчя | немає |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора | 1.6 ГГц |
| Швидка зарядка | відсутня |
- Цена: 3 745 ₴







