
Смартфон Xiaomi Redmi 10 2022 4/128GB Dual Sim Sea Blue_EU_
- Нет в наличии
7 400 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
КАМЕРА ЗАВЖДИ ПІД РУКОЙ
Завдяки системі із чотирьох камер на базі ШІ ви завжди будете готові до зйомки навіть у найскладніших ситуаціях.
ПЛАВНА ПРОКРУТКА ЕКРАНУ
Висока частота оновлення 90 Гц забезпечує більш плавну роботу дисплея під час ігор або прокручування екрана.
ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧА ТЕХНОЛОГІЯ
Технологія AdaptiveSync, зазвичай доступна лише у телефонах флагманського класу, автоматично зіставляє частоту оновлення з частотою кадрів контенту, забезпечуючи комфортніший перегляд і продовжуючи час автономної роботи.
ПО-СПРАВЖНІ ВРАЖАЮЧІ ДИНАМІКИ
Насолоджуйтесь найкращим звучанням завдяки подвійним динамікам. Слухайте музику прямо з телефону та оцініть високу чіткість стереозвучання.
ПІДТРИМКА NFC
Більше не потрібно носити додаткові карти! Здійснюйте безпечні транзакції та легко оплачуйте проїзд у громадському транспорті за допомогою телефону.
ПОТУЖНІСТЬ ЗОВСІМ НОВОГО РІВНЯ
Процесор MediaTek Helio G88 вперше з’явився в Redmi 10. Абсолютно новий процесор дозволяє робити чіткіші фотографії та забезпечує покращені ігрові можливості.
ЗАРЯЖЕНИЙ НАДОВГО
Акумулятор має велику ємність і потужність, що з легкістю дозволить йому працювати протягом усього дня. Оперативно зарядіть його за допомогою швидкого заряджання потужністю 18 Вт або зворотного заряджання потужністю 9 Вт.
ЯСКРАВІ ТА СТИЛЬНІ КОЛЬОРИ
Виберіть один із двох елегантних матових відтінків «Сірий карбон» або «Біла галька» або зупиніть свій вибір на яскравому кольорі «Синє море».
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Цвет | Синий |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Производитель | Xiaomi |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип матрицы | IPS |
| Материал корпуса | Пластик + стекло |
| Память и процессор | |
| Процессор | MediaTek Helio G88 |
| Количество ядер | 8 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | USB Type-C |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 181 г |
| Встановлена ОС | Android 11.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 161.95х75.53х8.92 мм |
| Діагональ екрану | 6.5" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Колір | блакитний |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 4 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | пластик, скло |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Наявність NFC | без NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Основна камера | 50+8+2+2 Мп |
| Потужність заряджання | 18 Вт |
| Процесор | MediaTek Helio G88 |
| Підтримка SD-карти | до 512 ГБ |
| Роздільна здатність | 2400x1080 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | є |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Частота процесора | 2x2.0 ГГц + 6x1.8 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
- Цена: 7 400 ₴







