
Смартфон Xiaomi Redmi 9A 2/32GB Dual Sim Sky Blue
- В наличии
- Код: Redmi 9A 2/32GB Blue
4 100 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Повне занурення в контент
6,53 - дюймовий дисплей з кінематографічним співвідношенням сторін 20:9 відтворює живу і яскраву картинку в HD+ якості. Мінімальні рамки і непомітний виріз під фронтальну камеру збільшують площу екрану і забезпечують серйозну перевагу в будь-якій грі або при перегляді відео. Технологія захисту від синього кольору зберігає очі від втоми і дискомфорту при тривалому використанні смартфона.
Збільшена автономність
Потужна батарея на 5000 мАч забезпечує до 19 годин роботи в режимі перегляду відео і до 14 годин гри. Фірмова технологія оптимізації енергоспоживання гарантує, що вам не доведеться шукати можливість підзарядитися в середині дня. Термін служби батареї збільшено на 25%, а це значить, що навіть 2.5 року інтенсивного використання не приведуть до погіршення стану акумулятора.
Потужний процесор MediaTek
Redmi 9A працює на базі сучасного процесора MediaTek Helio G25. Ви зможете легко користуватися будь-якими ресурсоємними додатками, грати в сучасні ігри, працювати з документами і редагувати фото - смартфон миттєво реагує на всі ваші команди. Спеціальна технологія HyperEngine робить ігровий процес більш плавним і стабільним, забезпечує реалістичність персонажів і візуальних ефектів.
Чіткі і яскраві фото
З вдосконаленою камерою 13 Мп можна сміливо розраховувати на ідеальний результат будь-фотосесії. Технологія AI beautify 5.0 забезпечує отримання яскравих і насичених знімків, на яких ви виглядаєте просто чудово. Унікальний ефект Kaleidoscope дозволить створювати веселі відео, щоб порадувати друзів.
неперевершені Селфі
Фронтальна камера 5 Мп з технологією AI Beautify отримує дивовижні Селфі - знімки. Тепер ви можете знімати групові Селфі, а функція Palm Shutter допоможе отримати прекрасний кадр простим помахом долоні.
Інформація під захистом
Ви зможете за секунду розблокувати Redmi 9A, використовуючи технологію розблокування по обличчю AI Face Unlock. Високоточні сенсори миттєво дізнаються риси вашого обличчя незалежно від зачіски, макіяжу або одягу. Доступ сторонніх до інформації надійно захищений.
Чудовий дизайн
Redmi 9A звертає на себе увагу завдяки сучасному дизайну і яскравого колірного виконання. Його задня панель має текстуровану поверхню, на якій не видно відбитки пальців і потертості. Лаконічна форма і м"які лінії забезпечують комфортне використання смартфона навіть однією рукою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Цвет | Синий |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Память и процессор | |
| Процессор | MediaTek Helio G25 |
| Количество ядер | 8 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | 802.11b/g/n |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Micro-USB |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 194 г |
| Встановлена ОС | Android 10.0 (Q) |
| Габарити (ВхШхГ) | 164.9х77.1х9 мм |
| Діагональ екрану | 6.53" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Колір | синій |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 1 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou |
| Наявність NFC | без NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 13 Мп |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Процесор | MediaTek Helio G25 |
| Підтримка SD-карти | до 512 ГБ |
| Роздільна здатність | 1600х720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | відсутній |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | немає даних |
| Частота процесора | 2.0 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
- Цена: 4 100 ₴








