
Смартфон Motorola Moto G22 4/64GB Dual Sim Eco Black (TKOMOTSZA0117) EU_
- Нет в наличии
- Код: TKOMOTSZA0117
6 299 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ідеальна картинка
Система з чотирма камерами з роздільною здатністю 50 МП творить справжнє диво. Знімки при слабкому освітленні, детальні крупні плани, артистичні портрети та надширокі кути – тепер вам доступні всі ці можливості.
Елегантність та потужність
Смартфон moto g22 відрізняється стильним і надійним дизайном. Цей пристрій дозволяє виконувати повсякденні завдання та робити це елегантно.
Повний захист з AndroidTM 12
Поліпшені функції забезпечення конфіденційності та оновлений інтерфейс користувача надають більше контролю над роботою смартфона, щоб ви могли зосередитись на найважливішому.
Більше не потрібно турбуватися про зарядку
Працюйте та грайте довше, ніж будь-коли, завдяки акумулятору ємністю 5000 мАг.
Ще більше корисних функцій
Більше місця, більше задоволень
Зберігайте фото, фільми, музику та багато іншого у вбудованій пам’яті. Об’єм пам’яті можна збільшити до 1 ТБ завдяки карті microSD.
Висока продуктивність у вас у руках
Неймовірна потужність високопродуктивного процесора MediaTek Helio G37 відчувається при кожному дотику та прокручуванні.
Миттєвий доступ
Ви можете розблокувати телефон, торкнувшись сканера відбитка пальців або глянувши на камеру.
Оплата або обмін даними одним натисканням
Використовуйте NFC, щоб робити покупки та ділитися контентом одним простим дотиком6 телефону.
| Основные | |
|---|---|
| Тип устройства | Смартфоны |
| Производитель | Motorola |
| Цвет | Черный |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Память и процессор | |
| Процессор | MediaTek Helio G37 |
| Количество ядер | 8 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| NFC | є |
| Wi-Fi | 802.11ac |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | USB Type-C |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 185 г |
| Встановлена ОС | Android 12.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 163.95х74.94х8.49 мм |
| Діагональ екрану | 6.5" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Колір | чорний |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 4 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Galileo |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 50+8+2+2 Мп |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Процесор | MediaTek Helio G37 |
| Підтримка SD-карти | до 1 ТБ |
| Роздільна здатність | 1600х720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора | 4x2.3 ГГц + 4x1.8 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
- Цена: 6 299 ₴










