
Смартфон Nokia С21 Plus 3/32GB Dual Sim Cyan
- Нет в наличии
4 275 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Nokia C21 Plus – це пристрій Nokia серії C, який продовжує радувати. Він забезпечує нашу фірмову довговічність в елегантному дизайні, а також щоквартальні поновлення безпеки протягом 2 років у стандартній комплектації. Сліпучий 6,5-дюймовий дисплей ідеально підходить для відкриття світу можливостей смартфона - потокової передачі, перегортання, прокручування та обміну на дивані або в дорозі. А величезний час автономної роботи, який триває кілька днів від однієї зарядки, дозволяє вам робити більше, що ви любите, і довше.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nokia |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Цвет | Синий |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Память и процессор | |
| Процессор | Unisoc SC9863A |
| Количество ядер | 8 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5050 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Micro-USB |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 191 г |
| Встановлена ОС | Android 11.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 164.8х75.9х8.55 мм |
| Діагональ екрану | 6.517" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Колір | синій |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навігація | GPS, A-GPS |
| Наявність NFC | без NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 3 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 13+2 Мп |
| Потужність заряджання | 10 Вт |
| Процесор | Unisoc SC9863A |
| Підтримка SD-карти | до 256 ГБ |
| Роздільна здатність | 1600х720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер обличчя | немає |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальний спалах | є |
| Частота оновлення екрану | немає даних |
| Частота процесора | 1.6 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
- Цена: 4 275 ₴











