
Смартфон Nokia С31 4/128GB Dual Sim Mint
- Нет в наличии
- Код: Nokia С31 4/128GB Mint
5 999 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Фірмова надійність та безпека телефону Nokia, найкраще з Android 12 з останніми інноваціями від Google у поєднанні з покращеною конфіденційністю та оптимізованим програмним забезпеченням, яке ще більше збільшує ваші дані та сховище.
Подивіться більше. Знімай краще.
Nokia C31 розроблений, щоб максимально використовувати кожен момент завдяки сліпучому 6.75-дюймовому дисплею HD+, а також потрійній задній та селфі-камерам з технологією «Камера від Google», які роблять приголомшливі знімки вдень та вночі.
Надійно та міцно, як завжди.
Відкрийте для себе якість без шкоди зовнішньому вигляду. Надійний фінський дизайн та суворі виробничі стандарти зі ступенем захисту IP52. В Android 12 реалізовано останні інновації від Google. Крім того, завдяки меншій кількості попередніх завантажень ви отримуєте програмне забезпечення, яке розширює можливості ваших мобільних даних та сховища.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nokia |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Цвет | Зелёный |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Память и процессор | |
| Процессор | Unisoc SC9863A |
| Количество ядер | 8 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5050 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Micro-USB |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 200 г |
| Встановлена ОС | Android 12.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 169.2х77.98х8.55 мм |
| Діагональ екрану | 6.75" |
| Захист від пилу і вологи | IP52 |
| Колір | зелений |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навігація | GPS, A-GPS, Galileo |
| Наявність NFC | без NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 13+2+2 Мп |
| Потужність заряджання | 10 Вт |
| Процесор | Unisoc SC9863A |
| Підтримка SD-карти | до 256 ГБ |
| Роздільна здатність | 1600х720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальний спалах | є |
| Частота оновлення екрану | немає даних |
| Частота процесора | 1.6 ГГц |
| Швидка зарядка | відсутня |
- Цена: 5 999 ₴










