
Ноутбук Acer Aspire 5 A515-56 (NX.A19EU.009)
- В наличии
- Код: NX.A19EU.009
27 935 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Aspire 5 – компактний ноутбук у тонкому корпусі з металевою кришкою, якісним дисплеєм Full HD IPS і великим набором інтерфейсів. Завдяки продуктивним компонентам ноутбук чудово впорається з ресурсомісткими завданнями, а також підійде для більшості ігор.
Дизайн
Стильний елегантний корпус із металевою кришкою чудово підходить для домашнього й офісного використання, вдало доповнюючи будь-який образ. Завдяки невеликій вазі (1,9 кг), а також тонкому корпусу (17,9 мм) ноутбук Aspire 5 легко брати із собою в дорогу й розташувати в будь-якій сумці.
Aspire 5 оснащений повнорозмірною клавіатурою з повноцінним цифровим блоком, а також має підсвічування для комфортної роботи в умовах недостатнього освітлення. Ноутбук постачається із заводським гравіруванням українських, англійських і російських символів клавіатури.
Завдяки зручному в керуванні тачпаду Precision Touchpad системою можна також керувати за допомогою жестів.
Потужний акумулятор ноутбука забезпечує тривалу автономну роботу — до 11 годин.
Система охолодження ефективно відводить тепло і дає змогу досягти низьких показників температури за великого навантаження.
Екран
Якісний екран діагоналлю 15,6 дюйма з IPS-матрицею і вузькими рамками дає змогу повною мірою оцінити зображення, а технологія Color Intelligence додатково покращує якість картинки. Завдяки вузьким рамкам помітно збільшується корисна площа дисплея. Технологія Bluelight Shield подбає про захист ваших очей.
Апгрейд
Конфігурацію ноутбука можна змінювати, щоб прискорити швидкодію та обсяг сховища. Модель оснащена 8 ГБ оперативної пам’яті (є можливість апгрейду в разі заміни до 24 ГБ), а також SSD-диском PCIe ємністю 512 ГБ та слотом для встановлення додаткового жорсткого диска. Щоб виконати апгрейд ноутбука протягом гарантійного періоду, радимо звертатися до фірмового сервісного центру Acer задля збереження гарантії.
Технології
Багатий набір портів дає змогу підключати різноманітну периферію, а порти USB Type-C і USB 3.1 забезпечують максимальну швидкість та сумісність із найсучаснішими пристроями. За допомогою одного з портів USB можна заряджати інші пристрої від ноутбука у вимкненому стані. Порт HDMI забезпечує підключення зовнішніх моніторів і проекторів. Зручне розташування портів для комфортної роботи.
Широкі можливості мережевого підключення реалізовані завдяки найновішому дводіапазонному бездротовому модулю Intel Wi-Fi 6 (802.11ax) із підтримкою технології 2x2 MU-MIMO, гігабітному Ethernet-контролеру та Bluetooth 5.0.
Звук
Чіткий і потужний звук завдяки двом динамікам і технології Acer TrueHarmony.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Тип | Ноутбук |
| Цвет | Черный |
| Предустановленная ОС | DOS/Без ОС |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Модель процессора | Intel Core i5-1135G7 |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.9 кг |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Батарея | 3 комірки |
| Вага | 1,9 кг |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Виробник процесора | Intel |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Габарити (ШхГхВ) | 363.4х238.5х17.9 мм |
| Діагональ екрану | 15,6" |
| Кардридер | відсутній |
| Колір | чорний |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Матриця | IPS |
| Модель відеокарти | Iris Xe Graphics |
| Модель процесора | Intel Core i5-1135G7 |
| Назва серії | Aspire |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | - |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 256 ГБ |
| Обсяг eMMC | немає |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Поверхня екрану | матова |
| Підтримка 3G, 4G (LTE) | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Сканер відбитків пальців | є |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора | 2,4 - 4,2 ГГц |
- Цена: 27 935 ₴







