
Ноутбук Acer Extensa EX215-32 (NX.EGNEU.006)
- В наличии
- Код: NX.EGNEU.006
17 945 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ноутбуки Extensa 15 розроблені для ділових людей, яким необхідна щоденна підтримка комп’ютерних технологій. Ці ноутбуки мають усе необхідне для зручної щоденної роботи і здатні працювати від батареї до 9 годин. Ці тонкі легкі ноутбуки забезпечують неймовірну продуктивність, а також повний перелік основних функцій для бізнесу.
Швидка продуктивність
Потужне поєднання процесорів, швидший доступ до файлів із вищою продуктивністю і пам’ять DDR4 із низьким рівнем живлення дозволяють виконувати завдання швидко та ефективно – навіть кілька завдань одночасно.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Тип | Ноутбук |
| Цвет | Черный |
| Предустановленная ОС | DOS/Без ОС |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Модель процессора | Intel Pentium N6000 |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | є |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Батарея | 2 комірки |
| Вага | 1,9 кг |
| Веб-камера | є |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Виробник процесора | Intel |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Габарити (ШхГхВ) | 363.4х238.4х19.9 мм |
| Діагональ екрану | 15,6" |
| Кардридер | відсутній |
| Колір | чорний |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Матриця | IPS |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Модель процесора | Intel Pentium N6000 |
| Назва серії | Extensa |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | - |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 256 ГБ |
| Обсяг eMMC | немає |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Поверхня екрану | матова |
| Підтримка 3G, 4G (LTE) | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія процесора | Intel Pentium |
| Сканер відбитків пальців | відсутній |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота оновлення екрану | немає даних |
| Частота процесора | 1,1 - 3,3 ГГц |
- Цена: 17 945 ₴









