
Ноутбук Acer Nitro 5 AN515-46-R6CQ (NH.QGYEU.00C)
- В наличии
- Код: NH.QGYEU.00C
48 100 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
AMD вивільняє справжній ігровий адреналін
Процесори AMD Ryzen серії 6000, створені на базі новітньої технології 6-нанометрових процесорів, є передовими процесорами для ноутбуків у світі і забезпечують приголомшливу продуктивність, залишаючись безшумними і захищеними від перегріву.
Відеокарта NVIDIA GeForce RTX серії 30
Нова відеокарта на базі архітектури NVIDIA RTX Ampere 2-го покоління забезпечує максимально реалістичну графіку з трасуванням променів та передові функції штучного інтелекту, такі як NVIDIA DLSS.
Ідеальне охолодження
Новий корпус має кілька додаткових переваг: два вентилятори, подвійні повітрозабірники (зверху та знизу) та чотири вентиляційні отвори. Відкрийте службову програму NitroSense, щоб отримати додаткові можливості контролю та керувати швидкістю обертання вентилятора, освітленням тощо.
Надпотужний звук
Завдяки двом динамікам 2 Вт та якісному звуку ви можете повністю зануритися в гру та здобувати перемогу за перемогою. Технологія DTS:X Ultra забезпечує неперевершену якість звуку в тривимірному просторі, щоб ви точно чули, з якого боку наближається супротивник.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Цвет | Черный |
| Предустановленная ОС | DOS/Без ОС |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Модель процессора | AMD Ryzen 7 6800H |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2 кг |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 144 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Батарея | 57 Вт-год |
| Вага | 2 кг |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Виробник процесора | AMD |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Габарити (ШхГхВ) | 363.5х272.9х29.5 мм |
| Діагональ екрану | 15,6" |
| Кардридер | відсутній |
| Колір | чорний |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Матриця | IPS |
| Модель відеокарти | GeForce RTX3050Ti |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 6800H |
| Назва серії | Nitro |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | 4 ГБ DDR6 |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ |
| Обсяг eMMC | немає |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Поверхня екрану | матова |
| Підтримка 3G, 4G (LTE) | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія процесора | AMD Ryzen 7 |
| Сканер відбитків пальців | відсутній |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Частота процесора | 3,2 - 4,7 ГГц |
- Цена: 48 100 ₴











