
Ноутбук Acer Aspire 3 A315-35-P20V (NX.A6LEU.01D)
- В наличии
- Код: NX.A6LEU.01D
17 945 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ноутбук Aspire 3 забезпечує всі необхідні засоби для виконання щоденних завдань. Завдяки поєднанню потужних технологій і продуманого дизайну цей пристрій є ідеальним як для роботи, так і для відпочинку.
Сила бездротового з"єднання
Продумане розташування бездротової антени Wi-Fi 5 (802.11ac) дозволяє підтримувати сильний, стабільний бездротовий сигнал. Оптимізовані цифрова веб-камера та мікрофон забезпечують неперевершену якість зображення та звуку під час відеодзвінків.
Порти на всі випадки
Aspire 3 забезпечує можливість під"єднання найрізноманітніших засобів. Ноутбук оснащено усіма необхідними портами, зокрема USB3.1, USB2.0, HDMI тощо. Працюйте ще ефективніше із точною сенсорною панеллю, яка є чутливішою до дотику, ніж традиційні сенсорні панелі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Тип | Ноутбук |
| Цвет | Серебристый |
| Предустановленная ОС | DOS/Без ОС |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | A6 |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Модель процессора | Intel Pentium N6000 |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.9 кг |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Батарея | 2 комірки |
| Вага | 1,9 кг |
| Веб-камера | 0,3 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Виробник процесора | Intel |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Габарити (ШхГхВ) | 363.4х238.4х19.9 мм |
| Діагональ екрану | 15,6" |
| Кардридер | відсутній |
| Колір | сріблястий |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Матриця | IPS |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Модель процесора | Intel Pentium N6000 |
| Назва серії | Aspire |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | - |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 256 ГБ |
| Обсяг eMMC | немає |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Поверхня екрану | матова |
| Підтримка 3G, 4G (LTE) | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія процесора | Intel Pentium |
| Сканер відбитків пальців | відсутній |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора | 1,1 - 3,3 ГГц |
- Цена: 17 945 ₴








