
Ноутбук Acer Aspire 3 A315-58G-57N6 (NX.ADUEU.01P)
- В наличии
- Код: NX.ADUEU.01P
34 999,04 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Втілення ідеальної форми та функціональності
Неймовірно тонкий корпус і приємне на дотик покриття підкреслюють переваги пристрою.
Приємний на дотик
Вишукане покриття корпусу з візерунком із тонких ліній забезпечує приємні тактильні відчуття.
Точність управління
Сенсорна панель з технологією Precision Touchpad відрізняється чудовою чутливістю для ефективнішої роботи за ноутбуком.
Вражаючі функціональні можливості
Aspire 3 оснащений технологіями, які ідеально підійдуть для динамічних та активних користувачів.
Якісне бездротове під’єднання
Завдяки продуманому розташуванню бездротової антени 802.11ac забезпечується надійний сигнал бездротового під’єднання.
Комфорт для зору
Особлива технологія знижує навантаження на очі за допомогою фільтрів синього кольору та дозволяє працювати довше з оптимальним комфортом.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Тип | Ноутбук |
| Цвет | Серебристый |
| Предустановленная ОС | DOS/Без ОС |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Модель процессора | Intel Core i5-1135G7 |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.7 кг |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Батарея | 2 комірки |
| Вага | 1,7 кг |
| Веб-камера | 0,3 МП |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Виробник процесора | Intel |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Габарити (ШхГхВ) | 363.4х238.4х19.9 мм |
| Діагональ екрану | 15,6" |
| Кардридер | відсутній |
| Колір | сріблястий |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Матриця | IPS |
| Модель відеокарти | GeForce MX350 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1135G7 |
| Назва серії | Aspire |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | 2 ГБ DDR5 |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC | немає |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Поверхня екрану | матова |
| Підтримка 3G, 4G (LTE) | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Сканер відбитків пальців | відсутній |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора | 2,4 - 4,2 ГГц |
- Цена: 34 999,04 ₴









