
Ноутбук Acer Aspire 5 A515-56G (NX.AT5EU.009) FullHD Black
- В наличии
- Код: NX.AT5EU.009
34 965 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
За численними можливими кольорами цього модного ноутбука ховаються потужні процесори і відеокарти для ефективного використання екрана з великим співвідношенням розмірів дисплея і корпусу. Як і очікувалося від ноутбука такого калібру, він також має швидкий Wi-Fi та достатньо простору для зберігання й пам’яті.
Втілення ідеальної форми та функціональності
Неймовірно тонкий корпус і приємне на дотик покриття підкреслюють переваги пристрою.
Приємний на дотик
Вишукане покриття корпусу з візерунком із тонких ліній забезпечує приємні тактильні відчуття.
Точність керування
Сенсорна панель з технологією Precision Touchpad відрізняється чудовою чутливістю для більш ефективної роботи за ноутбуком.
Вражаючі функціональні можливості
Aspire 5 оснащений технологіями, які ідеально підходять для динамічних та активних користувачів.
Якісне бездротове підключення
Завдяки продуманому розташуванню бездротової антени 802.11ax забезпечується надійний сигнал бездротового підключення.
Комфорт для зору
Особлива технологія знижує навантаження на очі за допомогою фільтрів синього кольору та дозволяє працювати довше з оптимальним комфортом.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Тип | Ноутбук |
| Цвет | Черный |
| Предустановленная ОС | DOS/Без ОС |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Модель процессора | Intel Core i7-1165G7 |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.9 кг |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Батарея | 3 комірки |
| Вага | 1,9 кг |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Виробник процесора | Intel |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Габарити (ШхГхВ) | 363.4х238.5х17.9 мм |
| Діагональ екрану | 15,6" |
| Кардридер | відсутній |
| Колір | чорний |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Матриця | IPS |
| Модель відеокарти | GeForce MX450 |
| Модель процесора | Intel Core i7-1165G7 |
| Назва серії | Aspire |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | 2 ГБ DDR5 |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC | немає |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Поверхня екрану | матова |
| Підтримка 3G, 4G (LTE) | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Сканер відбитків пальців | відсутній |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора | 2,8 - 4,7 ГГц |
- Цена: 34 965 ₴









