
Ноутбук HP 17-cn0021ua (4F950EA) Win10
- В наличии
- Код: 4F950EA
32 930 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ноутбук HP 17 відрізняється ретельно продуманою конструкцією, продуктивністю, яку забезпечує процесор Intel, великим об’ємом системи зберігання і високою швидкістю підключення Wi-Fi. Завдяки збільшеній сенсорної панелі і спеціальному механізму відкриття, піднімають клавіатуру в більш природне положення для набору тексту, працювати стає набагато зручніше. При виготовленні корпусу HP 17 використовуються поновлювані матеріали, такі як перероблений пластик, в тому числі виловлений в океані.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Цвет | Черный |
| Предустановленная ОС | Windows 10 Home |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Модель процессора | Intel Core i5-1135G7 |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.08 кг |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Батарея | 41 Вт-год |
| Вага | 2,08 кг |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Виробник процесора | Intel |
| Встановлена ОС | Windows 10 Home |
| Габарити (ШхГхВ) | 400.7х257.8х19.9 мм |
| Діагональ екрану | 17,3" |
| Кардридер | відсутній |
| Колір | чорний |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Матриця | IPS |
| Модель відеокарти | Iris Xe Graphics |
| Модель процесора | Intel Core i5-1135G7 |
| Назва серії | Laptop |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | - |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC | немає |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Поверхня екрану | матова |
| Підтримка 3G, 4G (LTE) | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Сканер відбитків пальців | відсутній |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора | 2,4 - 4,2 ГГц |
- Цена: 32 930 ₴





