
Ноутбук HP 15s-eq1042ua (562C2EA) Win11
- В наличии
- Код: 562C2EA
22 052 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Залишайтеся завжди на зв"язку завдяки тривалому часу роботи від акумулятора, яким відрізняється цей тонкий ноутбук, оснащений екраном з найтоншими рамками. Надійний ноутбук HP з великим екраном 39,6 см (15,6") надає можливості для перегляду веб-сторінок, трансляції відео і швидкого виконання безлічі інших завдань. Зберігайте високу продуктивність і проводьте час із задоволенням, де б ви не знаходилися.
Екран більше, маса менше
Тонкий і легкий, створений для подорожей. Переглядайте всі доступні фотографії, відео та проекти на екрані з вузькими рамками 6,5 мм.
Незмінно висока продуктивність.
Потужний і надійний процесор допоможе впоратися з найскладнішими завданнями. Завдяки місткому накопичувачу ви зможете зберігати ще більше даних - всі свої фото, відео та документи.
Подорожуйте далі, працюйте швидше
Акумулятор з тривалим часом роботи і технологія швидкої зарядки HP Fast Charge дозволяють працювати, переглядати відео і залишатися на зв"язку протягом усього дня. Вбудований надточний тачпад з підтримкою розпізнавання жестів декількома пальцями дозволяє прискорити навігацію і підвищити продуктивність.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Цвет | Черный |
| Предустановленная ОС | Windows 11 Home |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 2 |
| Модель процессора | AMD Athlon 3050U |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.69 кг |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Батарея | 41 Вт-год |
| Вага | 1,69 кг |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Виробник процесора | AMD |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Габарити (ШхГхВ) | 358.5х242х17.9 мм |
| Діагональ екрану | 15,6" |
| Кардридер | SD |
| Колір | чорний |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Матриця | IPS |
| Модель відеокарти | Radeon Graphics |
| Модель процесора | AMD Athlon 3050U |
| Назва серії | Laptop |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | - |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 256 ГБ |
| Обсяг eMMC | немає |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Поверхня екрану | матова |
| Підтримка 3G, 4G (LTE) | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія процесора | AMD Athlon |
| Сканер відбитків пальців | відсутній |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Частота процесора | 2,3 - 3,2 ГГц |
- Цена: 22 052 ₴






