
Ноутбук HP 17-cp0038ua (4A7P6EA) Win10
- В наличии
- Код: 4A7P6EA
29 970 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ноутбук HP 17 відрізняється ретельно продуманою конструкцією, продуктивністю, яку забезпечує процесор AMD, великим об’ємом системи зберігання і високою швидкістю підключення Wi-Fi. Завдяки збільшеній сенсорній панелі і спеціальному механізму відкриття, що підводить клавіатуру в природніше положення для набору тексту, працювати стає набагато зручніше. При виготовленні корпусу HP 17 використовуються поновлювані матеріали, такі як перероблений пластик, у тому числі виловлений в океані.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Цвет | Серебристый |
| Предустановленная ОС | Windows 10 Home |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Модель процессора | AMD Ryzen 3 5300U |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.07 кг |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Батарея | 41 Вт-год |
| Вага | 2,07 кг |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Виробник процесора | AMD |
| Встановлена ОС | Windows 10 Home |
| Габарити (ШхГхВ) | 400.7х257.8х19.9 мм |
| Діагональ екрану | 17,3" |
| Кардридер | відсутній |
| Колір | сріблястий |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Матриця | IPS |
| Модель відеокарти | Radeon Graphics |
| Модель процесора | AMD Ryzen 3 5300U |
| Назва серії | Laptop |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | - |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC | немає |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Поверхня екрану | матова |
| Підтримка 3G, 4G (LTE) | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія процесора | AMD Ryzen 3 |
| Сканер відбитків пальців | відсутній |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора | 2,6 - 3,8 ГГц |
- Цена: 29 970 ₴






