
Ноутбук Prologix M15-710 (PN15E01.PN58S2NU.002) FullHD Black
- Нет в наличии
- Код: PN15E01.PN58S2NU.002
16 983 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ноутбук Prologix M15-710: легке розв'язання складних задач
Функціональний ноутбук Prologix M15-710 з бюджетної лінійки бренду — оптимальне рішення для офісних та щоденних задач. Гарантує комфортну роботу в базових програмах, серфінгу в Інтернеті та перегляду фото-вiдео.
Насолоджуйтесь ефективністю
Завдяки ідеально підібраним комплектуючим, ноутбук чудово впорається з ресурсомісткими завданнями, а також підійде для більшості сучасних програм. M15-710 пропонує користувачеві всю міць процесора Intel Pentium N5030 у поєднанні з оперативною пам'яттю DDR4 8 ГБ. Програми завантажуються і працюють швидко, а робота в багатозадачному режимі ефективна.
Дисплей
IPS дисплей 15.6-дюймів з роздільною здатністю Full HD 1920x1080 пікселів забезпечить виняткову передачу кольорів для справді яскравого зображення.
Невеликі габарити ноутбука дуже зручні для щоденного використання - його товщина всього 21.6 мм, вага 1.8 кг.
Потужна батарея, більше годин роботи
Батарея ємністю 37 Вт (7.4 В) на 5000 мАг забезпечує автономну роботу ноутбука до 5-8 годин. Час заряджання батареї від 0 до 80% займає менше ніж 4 годинi.
Клавіатура
Ноутбук Prologix має повнорозмірну клавіатуру з цифровим блоком. Що забезпечує максимальний комфорт під час роботи.
Легкий в користуванні
Ноутбук не має вентилятора - тому працює тихо, надійно захищений від пилу та має легкий корпус. Пасивне охолодження суттєво збільшує термін служби ПК.
Оптимальний комплект інтерфейсів
Ноутбук пропонує велике число інтерфейсів для під’єднання периферії, серед яких: USB 3.0 / USB 2.0 / USB Type C / Micro SD / HDMI / combo Audio jack / RJ45 / DC in / Kensington Lock
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ProLogiX |
| Тип | Ноутбук |
| Цвет | Черный |
| Предустановленная ОС | DOS/Без ОС |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Pentium |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Модель процессора | Intel Pentium N5030 |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.56 кг |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 1 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Батарея | 37 Вт-год |
| Вага | 1,56 кг |
| Веб-камера | 1 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Виробник процесора | Intel |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Габарити (ШхГхВ) | 368х244х19.9 мм |
| Діагональ екрану | 15,6" |
| Кардридер | microSD |
| Колір | чорний |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Матриця | IPS |
| Модель відеокарти | UHD Graphics 605 |
| Модель процесора | Intel Pentium N5030 |
| Назва серії | немає |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | - |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 256 ГБ |
| Обсяг eMMC | немає |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Поверхня екрану | матова |
| Підтримка 3G, 4G (LTE) | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія процесора | Intel Pentium |
| Сканер відбитків пальців | відсутній |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора | 1,1 - 3,1 ГГц |
- Цена: 16 983 ₴











