
Ноутбук Lenovo IdeaPad 3 15IML05 (81WB00VERA)
- В наличии
- Код: 81WB00VERA
17 999,02 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Надійний компаньйон для щоденних завдань
Перегляд фільмів, відпочинок за іграми, облаштування робочого місця для школяра або студента - з Lenovo ideapad 3 15IML05 тобі під силу такі завдання. Продуктивні компоненти ноутбука забезпечать плавну та швидку роботу потрібних додатків. Повнорозмірна клавіатура підходить для зручного редагування текстів. Адаптери та порти дозволять легко під’єднати все необхідне. Lenovo ideapad 3i зручно брати із собою у подорожі чи носити на навчальні заняття.
Акцент на мультимедійності
Лептоп із діагоналлю IPS-екрана 15,6 дюйма підійде для зручного редагування документів або інтернет-серфінгу. Lenovo ideapad 3 15IML05 дозволить насолоджуватися переглядом фільмів і відео у роздільній здатності Full HD. Покриття антивідблиску знизить навантаження на очі при використанні пристрою в умовах яскравого природного або штучного освітлення.
Найтонші нюанси улюбленої музики або звукової доріжки кіно допоможуть відчути встановлені в ideapad 3i динаміки, що підтримують технологію тривимірного звуку Dolby Audio.
Потужний і багатозадачний
процесор Intel подолає будь-які твої завдання. Таку продуктивність доповнює оперативна пам’ять, що забезпечує одночасну роботу кількох ресурсомістких додатків без втрати швидкості.
Мобільний ноутбук для комфортного спілкування
Пристрій важить 1,7 кг, його можна брати із собою, підібравши зручний рюкзак або сумку. Повний заряд акумулятора може працювати в автономному режимі до 9 годин. Модель оснащена адаптером Wi-Fi стандарту 802.11ac.
Спілкуйся за допомогою вбудованої веб-камери з мікрофоном. Лінзу легко закрити шторкою після завершення розмови, тому несправжня активація відеодзвінка в незручний момент не буде проблемою.
Під’єднуй до пристрою мишу, обмінюйся даними або влаштовуй перегляд кіно на великому екрані, скориставшись портом USB 2.0, двома USB 3.2 Gen 1 і роз’ємом HDMI.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Тип | Ноутбук |
| Цвет | Черный |
| Предустановленная ОС | DOS/Без ОС |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 2 |
| Модель процессора | Intel Pentium 6405U |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.7 кг |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Батарея | 35 Вт-год |
| Вага | 1,7 кг |
| Веб-камера | 0,3 МП |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Виробник процесора | Intel |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Габарити (ШхГхВ) | 362.2х253.4х19.9 мм |
| Діагональ екрану | 15,6" |
| Кардридер | 4 в 1 |
| Колір | чорний |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Матриця | IPS |
| Модель відеокарти | GeForce MX130 |
| Модель процесора | Intel Pentium 6405U |
| Назва серії | IdeaPad 3 |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | 2 ГБ DDR5 |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 256 ГБ |
| Обсяг eMMC | немає |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Поверхня екрану | матова |
| Підтримка 3G, 4G (LTE) | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія процесора | Intel Pentium |
| Сканер відбитків пальців | відсутній |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора | 2,4 ГГц |
- Цена: 17 999,02 ₴











