
Ноутбук EU Lenovo IdeaPad 3 15ALC6 (82KU01EBMH) Win11EN
- В наличии
- Код: 82KU01EBMH
29 998,86 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
IdeaPad 3 (15, AMD) – це ноутбук початкового рівня, який забезпечує вдосталь потужності для виконання щоденних завдань. Оснащений мобільним процесором AMD та дискретною відеокартою AMD Radeon (опційно), пристрій гарантує бездоганну роботу в режимі багатозадачності, швидку роботу системи та чудові можливості для розваг. Практичні деталі, такі як шторка, що фізично закриває веб-камеру, роблять цей ноутбук чудовим вибором для виконання щоденних завдань.
Windows 11 Home in S mode для країн Benelux (EN/FR/DE/NL), без російської та української мови.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Тип | Ноутбук |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Цвет | Серый |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Модель процессора | AMD Ryzen 7 5700U |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.65 кг |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 1 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Батарея | 38 Вт-год |
| Вага | 1,65 кг |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Виробник процесора | AMD |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Габарити (ШхГхВ) | 359.2х236.5х19.9 мм |
| Діагональ екрану | 15,6" |
| Кардридер | SD |
| Колір | сірий |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Матриця | IPS |
| Модель відеокарти | Radeon Graphics |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 5700U |
| Назва серії | IdeaPad 3 |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | - |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC | немає |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Поверхня екрану | матова |
| Підтримка 3G, 4G (LTE) | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія процесора | AMD Ryzen 7 |
| Сканер відбитків пальців | відсутній |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора | 1,8 - 4,3 ГГц |
- Цена: 29 998,86 ₴






