
Ноутбук Yepo 737J8 Pro (YPJ8/512/YP-102759) FullHD Win11Pro Aluminum
- В наличии
- Код: YP-102759
15 700 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ноутбук YEPO 737J8 PRO – це цільно-металевий корпус – лаконічний дизайн, гарна якість виробництва, набір портів, який не обмежить вас при виборі сценаріїв використання, IPS дисплей, на який приємно дивитися, зручні органи управління, а також продуктивність завдяки новому процесору з серії J4105, обсягом пам’яті SSD на 512 GB та двоканальної ОЗУ - 8 GB, яка покриє всі ваші щоденні завдання.
На ноутбук надається офіційна гарантія 1 рік від виробника в Україні. Сервісне та Гарантійне обслуговування здійснюється в Україні. Усі необхідні комплектуючі є в наявності в Україні. І все це за ціною, яка вас точно не засмутить, адже купуючи даний ноутбук, ви платите не за емоції від бренду, а за якість і збалансовану продуктивність.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | YEPO |
| Тип | Ноутбук |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серебристый |
| Предустановленная ОС | Windows 11 Pro |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Модель процессора | Intel Celeron J4105 |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.5 кг |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 3 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Батарея | 42 Вт-год |
| Вага | 1,5 кг |
| Веб-камера | 2 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Виробник процесора | Intel |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Габарити (ШхГхВ) | 328х217х17 мм |
| Діагональ екрану | 15,6" |
| Кардридер | є |
| Колір | сріблястий |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Матриця | IPS |
| Модель відеокарти | UHD Graphics 600 |
| Модель процесора | Intel Celeron J4105 |
| Назва серії | 737 Pro |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | - |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC | немає |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Поверхня екрану | глянець з покриттям антивідблиску |
| Підтримка 3G, 4G (LTE) | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія процесора | Intel Celeron |
| Сканер відбитків пальців | відсутній |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора | 1,5 - 2,5 ГГц |
- Цена: 15 700 ₴










