
Ноутбук Asus X515EA-BQ2601 (90NB0TY1-M039X0)
- В наличии
- Код: 90NB0TY1-M039X0
27 935 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
ASUS Laptop 15 X515 - це універсальний ноутбук початкового рівня, що поєднує стильний дизайн і сучасні технології.
Сучасні компоненти
Ноутбук ASUS Laptop 15 X515 оснащується процесором Intel, що дозволяє йому з успіхом справлятися з різними завданнями.
Для мобільного стилю життя
Ноутбук ASUS Laptop 15 X515 виконаний у компактному корпусі вагою всього 1.8 кг, що робить цю модель ідеальним вибором для мобільних користувачів.
Продумана ергономіка
Повнорозмірна клавіатура ноутбука ASUS Laptop 15 X515 відрізняється продуманою ергономікою, міцною конструкцією та оптимальною глибиною ходу клавіш – 1.4 мм.
Під'єднання будь-якої периферії
Для швидкого обміну даними з периферійними пристроями ASUS Laptop 15 X515 пропонує високошвидкісний інтерфейс USB 3.2, виконаний у вигляді зручного роз'єму Type-C. Його пропускна здатність у 10 разів перевищує можливості USB 2.0. Також є роз'єми USB 3.2 Type-A, порти USB 2.0 та відеовихід HDMI, який слугує для під'єднання зовнішніх моніторів або проекторів.
Посилений корпус
Під клавіатурою ноутбука розташовується металева опорна скоба, яка збільшує структурну міцність корпусу при інтенсивному використанні та захищає від пошкоджень дисплейний шарнір і внутрішні компоненти.
Посилена кришка
Бічні грані кришки ноутбука спеціально посилені, щоб захистити дисплей і його шарнір від фізичних пошкоджень.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип | Ноутбук |
| Цвет | Серый |
| Предустановленная ОС | DOS/Без ОС |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Модель процессора | Intel Core i7-1165G7 |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.8 кг |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.1 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 1 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Батарея | 37 Вт-год |
| Вага | 1,8 кг |
| Веб-камера | 0,3 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Виробник процесора | Intel |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Габарити (ШхГхВ) | 360х235х19.9 мм |
| Діагональ екрану | 15,6" |
| Кардридер | microSD |
| Колір | сірий |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Матриця | IPS |
| Модель відеокарти | Iris Xe Graphics |
| Модель процесора | Intel Core i7-1165G7 |
| Назва серії | Laptop |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | - |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC | немає |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Поверхня екрану | матова |
| Підтримка 3G, 4G (LTE) | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Сканер відбитків пальців | є |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора | 2,8 - 4,7 ГГц |
- Цена: 27 935 ₴











