
Ноутбук Asus M1603IA-MB080 (90NB0Y42-M003N0) WUXGA Silver
- Нет в наличии
- Код: 90NB0Y42-M003N0
25 900 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зробіть свій світ сяючим за допомогою ASUS Vivobook 16X, багатофункціонального ноутбука з блискучим дисплеєм. Vivobook 16X дозволяє легко виконувати завдання будь-де: усе в ньому було вдосконалено, від потужного мобільного процесора AMD Ryzen до петлі, що розташовується на 180°, сучасних кольорів і елегантного геометричного дизайну. Зробіть яскравий новий старт сьогодні з Vivobook 16X!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип | Ноутбук |
| Цвет | Серебристый |
| Предустановленная ОС | DOS/Без ОС |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Модель процессора | AMD Ryzen 5 4600H |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.88 кг |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Батарея | 50 Вт-год |
| Вага | 1,88 кг |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Виробник процесора | AMD |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Габарити (ШхГхВ) | 358.6х249.5х19.9 мм |
| Діагональ екрану | 16" |
| Кардридер | відсутній |
| Колір | сріблястий |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Матриця | IPS |
| Модель відеокарти | Radeon Graphics |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 4600H |
| Назва серії | VivoBook |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | - |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC | немає |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Поверхня екрану | матова |
| Підтримка 3G, 4G (LTE) | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія процесора | AMD Ryzen 5 |
| Сканер відбитків пальців | є |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора | 3,0 - 4,0 ГГц |
- Цена: 25 900 ₴







