
Ноутбук Asus X515JA-BQ3145W (90NB0SR2-M02VW0) Win11 Transparent Silver
- В наличии
- Код: 90NB0SR2-M02VW0
21 978 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Широкий погляд на світ
Завдяки зникаючій тонкій екранній рамці дисплей NanoEdge видає чаруюче зображення.
Для мобільного стилю життя
Ноутбук ASUS Laptop 15 X515 виконаний в компактному корпусі вагою всього 1,8 кг, що робить дану модель ідеальним вибором для мобільних користувачів.
Продумана ергономіка
Повнорозмірна клавіатура ноутбука ASUS Laptop 15 X515 відрізняється продуманою ергономікою, міцною конструкцією і оптимальною глибиною ходу клавіш - 1,4 мм.
Підключення будь-периферії
Для швидкого обміну даними з периферійними пристроями ASUS Laptop 15 X515 пропонує високошвидкісний інтерфейс USB 3.2, виконаний у вигляді зручного оборотного роз"єму Type-C. Його пропускна здатність в 10 разів перевищує можливості USB 2.0. Також є роз"єм USB 3.2 Type-A, порти USB 2.0 і відеовихід HDMI, який служить для підключення зовнішніх моніторів або проекторів. Крім того, у даного ноутбука є слот для карт пам"яті формату microSD.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип | Ноутбук |
| Цвет | Серебристый |
| Предустановленная ОС | Windows 11 Home |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 2 |
| Модель процессора | Intel Core i3-1005G1 |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.8 кг |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.1 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 1 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Батарея | 37 Вт-год |
| Вага | 1,8 кг |
| Веб-камера | 0,3 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Виробник процесора | Intel |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Габарити (ШхГхВ) | 360.2х234.9х19.9 мм |
| Діагональ екрану | 15,6" |
| Кардридер | microSD |
| Колір | сріблястий |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Матриця | IPS |
| Модель відеокарти | UHD Graphics G1 |
| Модель процесора | Intel Core i3-1005G1 |
| Назва серії | Laptop |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | - |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC | немає |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Поверхня екрану | матова |
| Підтримка 3G, 4G (LTE) | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія процесора | Intel Core i3 |
| Сканер відбитків пальців | відсутній |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора | 1,2 - 3,4 ГГц |
- Цена: 21 978 ₴







