
Ноутбук Lenovo ThinkPad P15v (21AAS0L300) Win10Pro
- Нет в наличии
- Код: 21AAS0L300
61 575,40 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Оцініть широкі обчислювальні можливості доступної за ціною мобільної станції ThinkPad P15v. Ноутбук ThinkPad P15v оснащений новітнім процесором Intel Core 11-го покоління або Intel Xeon, відеокартами професійного рівня, а також високоякісним дисплеєм і ефективними засобами комунікації. Система протестована на відповідність військовим стандартам і поставляється з пакетом рішень безпеки ThinkShield. Це забезпечує її міцність і захищеність, а також робить відповідним рішенням для студентів, розробників програмного забезпечення і користувачів - все тих, кому потрібна надійна система за вигідною ціною.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Тип | Ноутбук |
| Цвет | Черный |
| Предустановленная ОС | Windows 10 Pro |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Модель процессора | Intel Core i7-11800H |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.07 кг |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Батарея | 68 Вт-год |
| Вага | 2,07 кг |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Виробник процесора | Intel |
| Встановлена ОС | Windows 10 Pro |
| Габарити (ШхГхВ) | 366.5х250х22.7 мм |
| Діагональ екрану | 15,6" |
| Кардридер | є |
| Колір | чорний |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Матриця | IPS |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Модель процесора | Intel Core i7-11800H |
| Назва серії | ThinkPad |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | - |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC | немає |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Поверхня екрану | матова |
| Підтримка 3G, 4G (LTE) | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | 1xThunderbolt4 (USB-C) |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Сканер відбитків пальців | є |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора | 2,3 - 4,6 ГГц |
- Цена: 61 575,40 ₴











