
Поверабанк 4smarts Enterprise 2 20000mAh 130 Ват with Quick Charge, PD, Black для зарядки ноутбука
- В наличии
- Код: 0009544
5 500 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Живлення протягом доби - Високопродуктивний додатковий акумулятор з 4 портами для зовнішнього живлення смартфонів, планшетів та інших мобільних пристроїв. Інноваційні графенові елементи забезпечують тривалий термін служби та забезпечують надзвичайно швидку зарядку Power Bank.
Особливості продукту:
Універсальний: із загальною потужністю 130 Вт і трьома виходами USB, ця електростанція дозволяє заряджати кілька пристроїв одночасно з високою швидкістю, будь то MacBook Pro, iPad, GoPro, колонки Bluetooth, Nintendo Switch та багато інших.
Мобільний: якщо немає розетки, цей блок живлення забезпечить всі ваші мобільні пристрої новим джерелом енергії — ідеально підходить для ділових поїздок.
Додатково: зручний чохол із трьома великими відділеннями, що входить у комплект, захищає ваш Powerbank від подряпин під час транспортування та допомагає тримати все в порядку. Тут ви можете безпечно зберігати ваш Power Bank Enterprise 2, смартфон і різні аксесуари, такі як кабелі для зарядки або навушники, і все залишається на місці.
Швидко: завдяки інноваційній технології Graphene цей блок живлення можна зарядити лише за одну годину. Звичайним блокам живлення ємністю 20 000 мАг потрібно близько 6 годин для перезарядки.
Універсальність: Швидка зарядка виграє не лише пристрої з джерелом живлення. Enterprise 2 — це справжній універсальний пристрій, оскільки він також підтримує інші стандарти швидкої зарядки, такі як Qualcomm Quick Charge 3.0 або Samsung Adaptive Fast Charge.
Безпечний: хоча Power Bank надзвичайно потужний, вам не потрібно турбуватися. Ми використовуємо лише сертифіковані елементи та електроніку для зарядки, що захищає від короткого замикання, із захистом від перезаряду та глибокого розряду. Крім того, кожен павербанк перевіряється кілька разів перед відправкою.
Зарядний кабель USB-C, що входить у комплект, підтримує швидку зарядку потужністю до 100 Вт. Щоб заряджатися на повній швидкості, вам знадобиться мережевий зарядний пристрій із функцією Power Delivery і вихідною потужністю не менше 87 Вт.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | 4smarts |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Емкость аккумулятора | 20000 мА/ч |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Выходное напряжение | 130 В |
| Состояние | Новое |
| Выходной ток | 5000 мА |
| Входное напряжение | 12 В |
| Тип | Power bank |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 460 г |
| Колір | чорний |
| Матеріал | пластик |
| Швидка зарядка | є |
| Технологія | літій-полімерна (Li-Pol) |
| Вихід USB (4) | немає |
| Ємність | 20000 мА/ч |
| Кабель у комплекті | є |
| Ліхтарик | немає |
| Габарити | 152 х 75 х 24.5 мм |
| Час повної зарядки | 1 год |
| Вихід USB (3) | 5 В/3 А, 9 В/3 А, 12 В/3 А, 15 В/2 А, 20 В/1.5 А |
| Індикація | є |
| Живлення (зарядка) від | USB |
| Вихід USB (5) | немає |
| Вихід USB (2) | 5 В/3 А, 9 В/3 А, 12 В/3 А, 15 В/3 А, 20 В/5 А |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Бездротове заряджання | немає |
| Сонячна панель | немає |
| Вихід USB (1) | 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А |
- Цена: 5 500 ₴





