
Смартфон Oppo A76 4/128GB Dual Sim Black
- В наличии
- Код: A76 4/128GB Black
7 230 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Завдяки зарядці 33 Вт ти можеш миттєво повернутися до дій. Хвилини зарядки гарантують тривалий час роботи.
Потужний акумулятор для підкорення кожного дня. Залишайся на зв’язку, розважайся і ніколи не втрачай жодного моменту.
Завдяки восьмиядерному процесору, розширенню оперативної пам’яті ( RAM+) та 128 ГБ ПЗУ насолоджуйся додатками, які працюють безперебійно, і мають багато місця для зберігання.
Графіка плавна, насичена кольорами анімація, що захоплює та запалює.
Обери океанічну морську блакить або чорнильно-чорний, що демонструє вишуканість і клас. Незалежно від твого стилю, колір A76 тобі личить.
Тонкий, гладкий дизайн радує око, але не привертає багато уваги. Сліди пальців і бруду видаляються з легкістю, а смартфон зберігає блискучий, цінний вигляд.
Завдяки стійкості до подряпин і бризок води, OPPO A76 легко зберігає свій бездоганний вигляд. Яким би не був твій план, А76 до нього готовий.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OPPO |
| Цвет | Черный |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Память и процессор | |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 680 |
| Количество ядер | 8 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | USB Type-C |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 189 г |
| Встановлена ОС | Android 11.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 164.4x75.7x8.4 мм |
| Діагональ екрану | 6.56" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Колір | чорний |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Наявність NFC | з NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Основна камера | 13+2 Мп |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 680 |
| Підтримка SD-карти | до 1 ТБ |
| Роздільна здатність | 1612х720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота процесора | 4x2.4 ГГц + 4x1.9 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
- Цена: 7 230 ₴









