
Ноутбук Lenovo V15 G2 ALC (82KD002RRA) FullHD Black
- В наличии
- Код: 82KD002RRA
21 489,60 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Хочеш оперативно виконувати робочі завдання та ефективно використовувати ресурсоємні програми? Ноутбук Lenovo V15 G2 ALC з потужним залізом в елегантному корпусі чорного кольору створений саме для цього. В автономному режимі пристрій вагою 1,7 кг працює до 7,5 годин на одному заряді акумулятора - активно користуйся ним в офісі, на ділових зустрічах і у відрядженнях.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Тип | Ноутбук |
| Цвет | Черный |
| Предустановленная ОС | DOS/Без ОС |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Модель процессора | AMD Ryzen 5 5500U |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.7 кг |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 1 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Батарея | 38 Вт-год |
| Вага | 1,7 кг |
| Веб-камера | 0,3 МП |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Виробник процесора | AMD |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Габарити (ШхГхВ) | 359.2х235.8х19.9 мм |
| Діагональ екрану | 15,6" |
| Кардридер | відсутній |
| Колір | чорний |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Матриця | TN |
| Модель відеокарти | Radeon Graphics |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 5500U |
| Назва серії | V |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | - |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 256 ГБ |
| Обсяг eMMC | немає |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Поверхня екрану | матова |
| Підтримка 3G, 4G (LTE) | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія процесора | AMD Ryzen 5 |
| Сканер відбитків пальців | відсутній |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора | 2,1 - 4,0 ГГц |
- Цена: 21 489,60 ₴









