
Ноутбук EU HP 15s-eq2124nw (4H381EA) FullHD Win10EN Silver
- В наличии
- Код: 4H381EA
22 998,83 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Залишайтеся завжди на зв"язку завдяки тривалому часу роботи від акумулятора, яким відрізняється цей тонкий ноутбук, оснащений екраном з найтоншими рамками. Надійний ноутбук HP з великим екраном 39,6 см (15,6") надає можливості для перегляду веб-сторінок, трансляції відео і швидкого виконання безлічі інших завдань. Зберігайте високу продуктивність і проводите час із задоволенням, де б ви не знаходилися.
Екран більше, маса менше
Тонкий і легкий, створений для подорожей. Переглядайте всі доступні фотографії, відео та проектів на екрані з вузькими рамками 6,5 мм.
Незмінно висока продуктивність.
Потужний і надійний процесор допоможе впоратися з найскладнішими завданнями. Завдяки місткому накопичувача ви зможете зберігати ще більше даних - всі свої фото, відео та документи.
Подорожуйте далі, працюйте швидше
Акумулятор з тривалим часом роботи і технологія швидкої зарядки HP Fast Charge дозволяють працювати, переглядати відео і залишатися на зв"язку протягом усього дня. Вбудований надточний тачпад з підтримкою розпізнавання жестів декількома пальцями дозволяє прискорити навігацію і підвищити продуктивність.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Цвет | Серебристый |
| Предустановленная ОС | Windows 10 Home |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Модель процессора | AMD Ryzen 5 5500U |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.69 кг |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Батарея | 41 Вт-год |
| Вага | 1,69 кг |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Виробник процесора | AMD |
| Встановлена ОС | Windows 10 Home |
| Габарити (ШхГхВ) | 358х242х18 мм |
| Діагональ екрану | 15,6" |
| Кардридер | SD |
| Колір | сріблястий |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Матриця | IPS |
| Модель відеокарти | Radeon Graphics |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 5500U |
| Назва серії | 15 |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | - |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC | немає |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Поверхня екрану | матова |
| Підтримка 3G, 4G (LTE) | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія процесора | AMD Ryzen 5 |
| Сканер відбитків пальців | відсутній |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора | 2,1 - 4,0 ГГц |
- Цена: 22 998,83 ₴







